کد خبر: ۲۲۰۲۵۴
تعداد کل نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷
مدیرکل محیط زیست استان بوشهر عنوان کرد:
قاضی انصاری که از دوست‌داران محیط زیست است، با ذوق و سلیقه خاصی بر اساس آسیب‌های وارد شده به محیط زیست دریایی جریمه‌ای را برای این متخلفان درنظر گرفت.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به رای جالب قاضی دوستدار طبیعت در بوشهر، گفت: صیادان متخلف بوشهری به پاکسازی ساحل بوشهر به مدت سه ماه محکوم شدند.

به گزارش جنوب نیوز، حسین دلشب اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور مقابله با شکار و صید غیرمجاز صورت گرفته است و در استان بوشهر نیز با اجرای برنامه‌های مختلف برای این منظور تلاش کرده‌ایم.

حکم متفاوت قاضی بوشهری برای دو محکوم

وی با اشاره به برخورد متفاوت قاضی دوست‌دار محیط زیست با متخلفین صید خاطرنشان کرد: دو نفر از صیادان متخلف توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، جرم این صیادان را صید غیر مجاز از خلیج فارس و یکی از سواحل استان بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: این افراد به پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه از سوی مقام قضایی محکوم شدند.

وی بیان کرد: قاضی امین‌اله انصاری که از دوست‌داران محیط زیست است، با ذوق و سلیقه خاصی بر اساس آسیب‌های وارد شده به محیط زیست دریایی جریمه‌ای را برای این متخلفان درنظر گرفت.

دلشب اضافه کرد:‌ این دو صیاد متخلف باید به مدت سه ماه هر جمعه نسبت به پاکسازی ساحل بوشهر از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا گمرک بوشهر اقدام کنند که این اقدام با هماهنگی نیروی انتظامی و کلانتری تحت نظارت ماموران اجرایی حفاظت محیط زیست انجام می‌شود.

حکم متفاوت قاضی بوشهری برای دو محکوم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر هدف از این اقدام را فرهنگ‌سازی برای حفاظت از محیط زیست دانست و افزود: گزارش این اقدامات نیز به صورت هفتگی تقدیم این مقام قضایی خواهد شد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
0
2
جاداردتشکر کنیم از قاضی محترم برای حفاظت از محیط زیست وآیزیان دریای
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
0
2
جاداردتشکر کنیم از قاضی محترم برای حفاظت از محیط زیست وآیزیان دریای
جاماسب داریوش پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
0
0
بسیاران درود براین داور وحکم عقل مدار ونو اندیش که با این تدبیر کلیشه ای حکم کردن را گسسته ونواندیشی را جانی تازه بخشیده ....!!! باشد که دیگر قضات اینگونه بیندیشند وبا تکیه بر عقل احکامی موثر ودرمانگر صادرنمایند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: