کد خبر: ۲۱۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
پدر احمدرضا شاکر روز گذشته در تمرین استقلال شرکت کرد‌. حضوری که خیلی‌ها گفتند به دعوت باشگاه استقلال بوده تا در مورد شرایط پرونده این مرحوم و قضیه مهدی قائدی با او مذاکره و گفت‌و‌گو داشته باشند که گویا اصلا اینچنین نبوده است‌. پدر احمدرضا شاکر با بیان این که این حضور فقط به خاطر برخی بازیکنان استقلال بوده از صحبت‌هاي ردوبدل شده بین خودش و بازیکنان این تیم گفت‌.

پدر مرحوم شاکر همچنین از برخورد گرم شفر با خودش گفت که ماحصل این حضور را در این گفت وگو که با روزنامه «گل» انجام داد، مي‌خوانید.

http://online.goaldaily.ir/farsi/ImgDy/-300-300-NewsImageAddress-Max---234472415.jpg

به تمرین استقلال رفته بودید؟
بله بنده به دعوت داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی که از دوستان بوده و از اهالی شهرهای نزدیک بوشهر هستند به تمرین استقلال دعوت شدم‌. داریوش تماس گرفت و گفت دل‌مان برای شما تنگ شده و ما هم به خاطر او و دیگر دوستان سر تمرین رفتیم که روز خوبی بود‌. از سوی دیگر من یک تشکر به آنها بابت حضور در مراسم پسرم بدهکار بودم که با این حضور فرصتی شد تا از آنها تشکر کنم‌. پسرم خیلی داریوش شجاعیان را دوست داشت و با این حضور یکسری خاطرات را زنده کردیم.

پس اینکه مي‌گفتند به دعوت باشگاه رفته بودید چه بود؟
نه اصلا این طور نبود‌. البته باشگاه استقلال برای ما کم نگذاشت و در همه مراسم‌ها نماینده داشتند‌. البته در این اتفاقات پرسپولیس، استقلال و سایپا ندارد و همه برای پسرم سنگ تمام گذاشتند.

پس با این شرایط اکه مي‌گفتند در مورد پرونده مهدی قائدی خواستند با شما صحبتی داشته باشند هم منتفی است؟
باور کنید هیچ صحبتی در این خصوص نكردیم و هیچ سوالی هم از من در مورد گزارش‌ها و دیگر مسایل در مورد پرونده فوت پسرم نشد.

شفر هم با شما برخورد گرمی داشت؟
دقیقا همین طور است‌. وقتی در تمرین حضور یافتم شفر من را صدا کرد و توسط مترجمش از من خواست تا با هم عکسی به یادگار داشته باشیم‌. شفر در صحبتی که با هم داشتیم به من گفت من نباید به تو تسلیت بگویم و کاری که شما انجام دادید تبریک دارد‌. این مساله را خیلی از مردم ایران هم به من گفتند و در بیشتر صحبت‌هاي شان به من به جای تسلیت، تبریک گفتند و همیشه مي‌گویند تو نباید به خاطر این کار بزرگ ناراحت باشی‌.

در مورد وضعیت مهدی قائدی هم از شما سوالی شد؟
در مورد مهدی همیشه مردم از من سراغ مي‌گیرند و هرچه من مي‌دانم آن چیزی است که مردم خبر دارند‌. امیدوارم خدا او را شفا دهد و این دعا را در حق همه بیمارها انجام مي‌دهم و همین دعا را هم برای قائدی دارم‌. به آنها هم گفتم من در مورد قائدی همین قدر مي‌دانم که حالش خوب است و زیر نظر پزشک استراحت مي‌کند تا بتواند شرایط خوبی پیدا کند‌. من از پدرم یاد گرفتم که مردم‌دار باشم و باور کنید برای دشمن خودم هم بد نمی خواهم چه برسد به مهدی قائدی که دوست پسر من بود و در خانه ما رفت و آمد داشت.

یعنی در این مدت حالی از قائدی نپرسیدید یا آنها بعد از مرخص شدن مهدی نخواستند به دیدار شما بیایند؟
راستش را بخواهید در این مدت چون همسرم داغدار بود و ناراحت مي‌شد این اتفاق نیفتاد اما در این زمینه چون داغدار هستیم نخواستیم پیش قدم شویم‌. البته چند باری خود مهدی قائدی و خانواده‌اش پیش قدم شدند که فعلا با توجه به شرایط روحی مان صلاح ندیدیم این اتفاق بیفتد‌.

 
بعد از این اتفاق کدام بازیکنان با شما هنوز هم در ارتباط هستند و پیگیر حالتان بودند؟
همه محبت دارند‌. از داریوش شجاعیان گرفته تا محسن کریمی و فرشید اسماعیلی در این مدت مدام با من در تماس بودند و حال مان را مي‌پرسیدند‌. از سوی دیگر حسین ماهینی هم برای ما سنگ تمام گذاشت و به جز اينها افشین پیروانی، محمد انصاری، حنیف عمران‌زاده و مهدی هاشمی نسب هم در کنار دیگر دوستان حال ما را مي‌پرسیدند که واقعا از همه این عزیزان ممنون هستم‌.

هنوز هم پیگیر دیه پسرتان هستید؟
ما همه چیز را به قانون سپرده ایم و دیگر هرچه قانون بگوید‌.

همسرتان بعد از اهدای عضو احمدرضا همیشه مي‌گفت پسرم زنده است‌. در روز مادر این گیرنده‌هاي عضو، تماسی با همسر شما داشتند‌.
تنها آن خانمی که دو فرزند داشت و پانکراس پسرم به او اهدا شد با همسر من تماس داشت و این روز را به او تبریک گفت‌. بقیه عزیزان که قلب، کلیه و کبد پسرم به آنها اهدا شد هنوز در قرنطینه هستند و خود ما هم منتظر هستیم تا بیرون بیایند و بتوانیم با آنها دیدار داشته باشیم‌. امیدوارم زودتر سلامتی خودشان را به دست بیاورند و بتوانیم به یاد پسرمان با آنها دیداری داشته باشیم.

 


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: