کد خبر: ۲۱۹۵۷۴
تاریخ انتشار: ۰۱:۱۹ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
همزمان با هفته بوشهر؛
رییس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر در آئین کلنگ زنی احداث اولین پارکینگ طبقانی افزود: احداث پارکینگ طبقاتی در بوشهر یکی از دغدغه های مردم و مدیریت شهری می باشد.
به مناسبت هفته نکوداشت بوشهر، اولین پارکینگ طبقاتی این شهر با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز شد.

به گزارش جنوب نیوز، این پارکینگ در زمین تحت مالکیت شهرداری که مجاور پارک خلیج فارس و مجتمع تجاری در دست ساخت خورشید قرار دارد، طبق اعلام مجری طرح قرار است در 4 طبقه و طی دو سال اجرایی شود.

اکبر توسلی رییس کمیسیون توسعه عمران و خدمات شهری در آئین کلنگ زنی احداث اولین پارکینگ طبقانی با بیان اینکه احداث پارکینگ طبقاتی در بوشهر یکی از دغدغه های مردم و مدیریت شهری می باشد که باعث می شود بخشی از گره های ترافیکی حل شود، اظهار داشت: توسعه پایدار شهری در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و به همین منظور منابع مالی را  به سمت و سوی توسعه پایدار سوق داده ایم و در ۴ سال نیز برنامه ریزی های خوبی را در دستور کار قرار داریم.

http://www.bufarhangi.ir/media/photo/Gallery/636561193237177416.JPG

رییس کمیسیون توسعه عمران خدمات شهری با بیان اینکه می بایست این کار در سالیان قبل اجرایی می شد که هم شهرداری در بحث مالی حرکت می کرد و هم مشکل مردم حل می شد، افزود: یکی از مطالباتی که شورا دنبال می کند ساخت پارکینگ های طبقاتی در گاراژ دریابیگی و خیابان امام خمینی(ره) می باشد که در اولویت های عمرانی شورا قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: از سرمایه گزار درخواست دارم تابلوی روز شمار پروژه را در محل احداث نصب نماید تا مردم بتوانند این اتفاق خوب را شاهد باشند. متراژ این زمین ۲۹۰۰ و مساحت ساخت پارکینگ ۲۱۸۰۰ در ۷ طبقه با ظرفیت ۷۰۰ پارک خودرو می باشد.

http://www.bufarhangi.ir/media/photo/Gallery/636561193237157415.JPG
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: