کد خبر: ۲۱۸۶۲۳
تعداد کل نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳:۳۷ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
با حضور استاندار و مدیران 60 دستگاه اجرایی؛
با حضور مدیران 60 دستگاه اجرایی، میز خدمت در مصلای جمعه بوشهر و با میزبانی استانداری بوشهر راه‌اندازی شد اما به دلیل ضعف مفرط و شدید در اطلاع‌رسانی، تعداد افراد حاضر شده در این نشست از تعداد مدیران کمتر بود.
بنا به پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، از ساعت 9 بامداد جمعه هم‌ز‌مان در سراسر این استان، میز خدمت برای پاسخ‌گویی بدون تشریفات در مصلای جمعه بوشهر و با حضور استاندار و 60 مدیر دستگاه اجرایی انجام شد.

به گزارش جنوب نیوز، این مراسم از ساعت 9 آغاز و راس ساعت 11 به اتمام رسید و تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی در ساعات مقرر در محل‌های پیش‌بینی شده استقرار یافتند هر چند که استاندار بوشهر ساعت 10:00 وارد مصلای شد.

هر چند حضور بدون واسطه و مستقیم مسئولان در بین مردم از سفارشات موکد بزرگان نظام و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر است اما دیروز مشاهده گردید که به شکل بسیار محدودی از این دیدار مردمی مسئولان، توسط مردم استقبال شد به گونه‌ای که بخش عمده‌ای از مدیران حتی یک نفر ارباب رجوع نیز نداشتند.

البته این نشست از چند جهت قابل ارزیابی است که شاید دلیل این استقبال ضعیف مردمی، به دلیل اطلاع‌رسانی فوق‌العاده ضعیف استانداری بوشهر بود که حتی بنری در سطح شهر برای این دیدار مردمی برپا نکرد و حاضر نشد در طول این هفته از طریق رسانه‌ها، به مردم اطلاع‌رسانی شود.

به نوشته فارس؛ نکته دیگر این که مردم وقتی وارد سیکل اداری می‌شوند و با درب بسته مدیران به دلیل جلسات متعدد مواجه می‌شوند، چندان اعتقادی به این جور نشست‌ها برای رفع مشکلات خود ندارند چرا که ساختار معیوب زیرمجموعه مدیران در دستگاه‌های اداری با فرض ملاقات با مدیران نمی تواند راهگشایی آنها قرار گیرد.

 در هر حال پیشنهاد خوب نماینده ولی فقیه در استان بوشهر برای این چنین نشست‌هایی را به فال نیک می‌گیریم اما بهتر است اداراتی که قرار است به پای میز خدمت و نشست رو در رو با مردم قرار گیرند در طول هفته نیز اطلاع‌رسانی وسیع داشته باشند تا مردم متوجه شوند که چنین نشستی نیز برگزار می‌شود.

khabar201196 1

khabar201196 2

khabar201196 3

khabar201196 4

khabar201196 5

khabar201196 6

khabar201196 7

khabar201196 8

Facebook Twitter Google+ Pinterest LinkedIn SMS WhatsApp Line
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
0
0
همش شوی تبلیغاتیه .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: