کد خبر: ۲۱۸۶۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱:۱۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
امام جمعه عسلویه:
امام جمعه عسلویه با بیان اینکه آلودگی‌های این شهرستان کشنده است، گفت: آن مسئولی که به اسم تعدیل، قوم و خویش و نزدیکان خودش را سر کار می‌آورد بی‌تقوایی می‌کند.
به گزارش جنوب نیوز، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه عسلویه با تبریک ایام دهه فجر به آسیب‌هایی که امروز نظام را تهدید می‌کند اشاره کرد و افزود: امروز یکی از آسیب‌های خطر آفرین که انقلاب را تهدید می‌کند نفوذ در مناصب و مقامات است؛ افراد فرصت‌طلب، دنیا طلب و مادی‌گرا سعی کردند در بدنه نظام نفوذ کنند که این آسیب جدی است و رهبری بارها آن را متذکر شده‌اند.

امام جمعه عسلویه خاطرنشان کرد: آفت دیگر ورود غرب‌زده‌ها و دوتابعیتی‌ها است که در برخی مناصب ورود کرده‌اند که دل به این آب و خاک نبسته‌اند. مردم به این آب وخاک دلبسته‌اند و سپردن امور به مدیران دو تابعیتی معنا ندارد.

وی، فراموشی اصول انقلاب را آفت دیگری دانست و افزود: برخی در شعارها هم به اصول انقلاب پایبند نیستند. اشرافی‌گری نیز یکی ازآفت های نظام است انقلاب ما انقلاب محرومان است. اگر مسئولی اشرافی زندگی کند درد مردم را نمی‌داند. بگو مگوها و دعواهای سیاسی نیز برای انقلاب ضرر دارد. به یکدیگر تهمت زدن و افتراء و حزب‌گرایی هم از آفات نظام است. گروه‌گرایی معنا ندارد، ما فقط حزبی که زیر پرچم انقلاب باشد قبول داریم.مردم مشکل معیشتی دارند

امام جمعه عسلویه افزود: امروز مردم مشکل معیشتی دارند، جوانان مشکل اشتغال دارند، اینها را حل کنید و دعواهای سیاسی را بگذارید کنار. باید امروز دنبال مسئولی بگردیم که دست پاک باشد و دغدغه خدمت به مردم داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در همین عسلویه بحث اشتغال داریم و مردم برای این مشکل مراجعه می‌کنند، باید اینها گفته شود. آن مسئولی که بی‌خدایی می‌کند و به اسم تعدیل قوم و خویش و نزدیکان خودش را سر کار می‌آورد بی‌تقوایی می‌کند.

هاشمی‌نژاد اضافه کرد: آلودگی این شهرستان کشنده است؛ بارها گفتیم، رهبر انقلاب چقدر بحث اقتصاد مقاومتی کردند و می‌گویند تحریم هستیم. ما چهل سال است تحریم هستیم. اینها راه دارد، خدمات نظام بی‌نظیر است ولی تا حد مطلوب فاصله داریم. در همین شهرستان فقرایی هستند که خانه درست و حسابی ندارند. باید قدردان این مردم بی نظیر درتاریخ انسانیت باشیم. بهترین خدمت به مردم خدمت صادقانه وبی منت به آنان است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: