کد خبر: ۲۱۸۴۶۰
تعداد کل نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
احمدرضا آرزو داشت به کربلا برود و برای همین هر کسی که قلب فرزند من به او اهدا می‌شود یک کربلا میهمان من خواهد بود و با هزینه من می‌رود. ما اعضا را به 8 نفر هدیه کردیم و 8 نفر به جمعیت خانواده ما اضافه شده است. دعا کنید این هدیه‌ها پس زده نشود.
مادر مرحوم احمدرضا شاکر همسفر مهدی قائدی در مورد حادثه رخ داده برای فرزندش و شایعات به وجود آمده صحبت کرد.

به گزارش  جنوب نیوز به نقل از خلیج فارس، حادثه تصادف مهدی قائدی و همراهانش در بوشهر که هفته گذشته اتفاق افتاد، جامعه ورزشی را در شوک فرو برد. اهمیت این حادثه به قدری بود که اخبار مختلفی از سوی رسانه‌ها در این مدت منتشر شد که برخی از آنها تایید و برخی دیگر تکذیب شد. در این میان تلخ ترین اتفاق، مرگ مغزی احمدرضا شاکر، یکی از همراهان قائدی در خودروی واژگون شده بود که خانواده وی در اقدامی خدا پسندانه اعضای بدنش را به 8 بیمار نیازمند اهدا کردند.

تشییع پیکر فرزندم مثل شهدا بود

مادر مرحوم شاکر می گوید: روز جمعه پیکر فرزندم را تشییع کردند و مردم زیادی لطف و محبت داشتند. این مراسم به قدری با شکوه برگزار شد که مثل تشییع پیکر شهدا بود. من به فرزندم افتخار می‌کنم که سالم زندگی کرد و در حق کسی بدی نکرده بود.

وقتی قلب احمدرضا می‌تپد یعنی زنده است

وی در گفتگو با ایلنا افزود: اهدای اعضای فرزندم فقط انجام وظیفه بود و کار خاصی انجام ندادیم. این اعضا به 8 نیازمند اهدا شد و قلب فرزند من هنوز می‌تپد. اتفاقی که باعث آرامش ما شد هم همین موضوع است. هیچ کس با مغز خود زندگی نمی‌کند و همه با قلب خود زنده هستند و وقتی قلب فرزند من هنوز در سینه کسی دیگر می‌تپد یعنی او زنده است.

با قائدی نسبت فامیلی نداریم

از مهدی قائدی هیچ اطلاعی ندارم. برخلاف اخباری که منتشر شده ما هیچ نسبت فامیلی با یکدیگر نداریم. در بوشهر روابط نزدیکی میان مردم برقرار است و همه مثل خانواده می‌مانند. من برای مهدی مثل مادر هستم و همسرم حق پدری گردنش دارد ولی هیچ نسبت فامیلی میان ما نیست.

شکایتی ندارم، دیه پسرم را می‌خواهم

من قصد شکایت از قائدی را ندارم. اینکه او بدون گواهینامه پشت فرمان نشسته یا نه مربوط به راهنمایی و رانندگی است و آنها اگر می‌خواهند با او برخورد کنند خودشان می‌دانند. من فقط حق قانونی فرزندم را می‌خواهم و این را می‌خواهد مهدی قائدی بدهد یا بیمه یا هرجای دیگری برای ما مهم نیست. ما این مبلغ را می‌خواهیم چرا که قصد داریم در کربلا یک موکب به نام احمدرضا بزنیم.

کسی که قلب پسرم را می‌گیرد یک کربلا میهمان من است

احمدرضا آرزو داشت به کربلا برود و برای همین هر کسی که قلب فرزند من به او اهدا می‌شود یک کربلا میهمان من خواهد بود و با هزینه من می‌رود. ما اعضا را به 8 نفر هدیه کردیم و 8 نفر به جمعیت خانواده ما اضافه شده است. دعا کنید این هدیه‌ها پس زده نشود.

دلم نمی‌آمد بدن احمدرضا را به خاک بسپارم

فرزند من 6 سال ووشو کار بود و قهرمان تهران و نایب قهرمان ایران بود و علاوه بر آن عضو باشگاه استقلال هم بود. من دلم نمی‌آمد بدن او را به خاک بسپارم و واقعاً حیف از فرزند من بود که این اتفاق برایش بیافتد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
0
2
به مادر و پدر تسلیت میگویم و صبور باشید
یک هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
2
0
پس بلاخره فشارهای باشگاه استقلال کارخودش کرد.
و این مادر بیچاره از روی ترس به ناچار از حق شکایت خودش گذشت.
براستی اگر این اتفاق برای کسی دیگه غیر از بازیکن استقلال و یا باشگاه های معروف دیگر میفتاد و با تهدید و یا تطمیع مالی و یا هرو حالت بازم خانواده رضایت میداد.
بعید میدونم که این خانواده تحت فشار نبوده باشند .
فقط قائدی و همه اون کسانی که باعث این رضایت شدن بدونن خدا جای حق نشسته و ناظر بر اعمال همه .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: