کد خبر: ۲۱۷۷۳۵
تعداد کل نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۶
امام‌ جمعه شیراز:
امام‌جمعه شیراز با اشاره به موج تهمت‌های ناروا به ائمه جمعه در فضای مجازی گفت: افترا زنندگان حتی روی تخت بیمارستان و در بستر بیماری نیز به ما رحم نکردند.
به گزارش جنوب نیوز، آیت‌ الله اسدالله ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به موج توهین و تهمت‌ها در فضای مجازی نسبت به ائمه جمعه در روزهای اخیر اظهار داشت: در فضای مه‌آلود فتنه اخیر، در فضای مجازی عده‌ای شروع به بدوبیراه گفتن به ائمه جمعه کرده‌اند اما نمی‌دانند که نقد منصفانه یک تکلیف شرعی بر عهده امام‌جمعه است.

وی افزود: هیچ امام‌جمعه‌ای با رویکرد جناحی در مورد مسائل مملکت اظهارنظر نمی‌کند، بلکه نقدهای ائمه جمعه بیشتر ناظر بر حل مشکلات اقتصادی، بیکاری و ... است.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس اضافه کرد: در این چند روزی که در بستر بیماری بر روی تخت بیمارستان بودم نیز از این تهمت‌ها نثارمان کردند و رحم به ما نداشتند و به جرم نقد منصفانه هجمه می‌کردند.

امام‌جمعه شیراز افزود: این افراد در فضای مجازی از امام‌جمعه‌ای تعریف کرده و امام‌جمعه دیگر را مورد هجوم تهمت و افترا قرار می‌دهند که همین‌جا از صاحبان قلم می‌خواهم که جواب آنان را بدهند.

ایمانی اضافه کرد: مگر جرم ائمه جمعه چیست؟ مگر نه این است که باید نسبت به آسیب‌های اجتماعی نقد منصفانه داشته باشند؟ وقتی‌که رهبر معظم انقلاب مستقیماً به این مسائل اشاره می‌کنند، ائمه جمعه نباید این آسیب‌ها را برای مردم نقد کنند؟ گرچه برای برخی تهران نشین ها این نقدها ناخوشایند بوده و برخی هزینه آن را نیز پرداخت کرده‌اند.

وی همچنین گفت: 20 سال از عمر شبکه‌های مجازی می‌گذرد اما هنوز نتوانسته‌ایم در داخل اقدام مناسبی انجام دهیم و هنوز کلید شبکه‌ها در دست آمریکا و انگلیس است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ابوطالبی عسلویه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
0
0
سلام بله درست میفرماین تخریب اهانت به ایمه جمعه موردتاییدهیچ کسی نیست ولی انصافا شماراه وروش هدایتگری ونقدمنصفانه وفضای ارامشی که مدنظررهبری معظم میباشددران مسیرحرکت میکنید چرا به اصل موضوع که جندجوان انقلابی نقدی به حضرتعالی داشته اند نپرداخته ای صحت دارد که دادگاهی شده اند یا خیر وبه چه جرمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: