کد خبر: ۲۱۷۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴:۲۴ - ۲۲ دی ۱۳۹۶
فینال مسابقات لیگ برتر استان بین دو تیم استقلال بوشهر و ایرانجوان کنگان در حالی برگزار شد که دو تیم در مرحله گروهی نیز با یکدیگر دیدار کرده بودند که حاصل تلاش دو تیم تساوی ۲-۲ بود.

به گزارش جنوب نیوز، تیم استقلال بوشهر در حالی پای به میدان مسابقه گذاشت که دو بازیکن تاثیر گذار خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، هادی برخ آقای گل مسابقات و علی ربیعی مدافع مستحکم این تیم دو غایب بزرگ این دیدار بودند.

بازی با حملات نماینده کنگان آغاز شد و این تیم با استفاده از میدان داری مهدی هدایتی در وسط زمین و حرکات زیبای علی عباسی توانست بازی خود را به استقلال بوشهر دیکته نماید.

اما استقلال بوشهر که توانسته بود با شکست شاهین شهرداری بوشهر پای به دیدار پایانی بگذارد، حاضر به شکست در این دیدار نبود، تا با سه جابجایی در جریان بازی، استقلال بوشهر توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد، انتقال تبرخون به خط حمله، امیرحسین شفیع به خط وسط و امیرعباس منصوری به هافبک راست سه تغییری بودند که استقلال توانست در دقیقه ۲۰ با پاس زیبای امیرحسین شفیع و ضربه بدون نقص امیرحسین بازدار، به گل اول خود دست پیدا کند.

استقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهر

استقلال که با زدن این گل سوار بر جریان بازی قرار داشت، دقیقه ۳۲ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که با ارسال زیبای محمدرضا عالی حسینی و پرش فوق العاده و ضربه سر استثنایی از کاپیتان آریا حاحبی، استقلال بوشهر صاحب دومین گل خود شد تا نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به نفع استقلال بوشهر به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم تیم ایرانجوان بود که بیشتر صاحب توپ و میدان بود و استقلال بوشهر نیز توانسته بود با خط دفاع منسجم خود جلوی هر گونه خطری را بر روی دروازده خود بگیرد. پارسا ثقفی در کنار مجتبی فراشبندی، محمد امین عبدالهی و ابوالفضل عسکری راه هر گونه نفوذ و روزنه ای را بسته بودند تا تیم استقلال بوشهر با همان نتیجه دو بر صفر پیروز مسابقه گردد و بعنوان نماینده استان در مسابقات زیر گروه لیگ زیر ۱۵ کشور شرکت نماید.

در حاشیه:
بازی با پنج دقیقه تاخیر بدلیل نامشخص بودن ادامه بازی در صورت تساوی دو تیم در جریان ۹۰ دقیقه بازی بود.

هادی شفیع از دروازه بان های نامی استان و کشور بصورت افتخاری گلر استقلال بوشهر را گرم می کرد.

نجفی، کازرونی و عبدی پور از نزدیک به تماشای مسابقه نشستند.

استقلال بوشهر علاوه بر جام قهرمانی، عنوان بهترین مربی(حمید پوربهی) و بهترین مهاجم(هادی برخ) توانست به خود اختصاص دهد.

استقلال بوشهر در حالی بعنوان نماینده استان در مسابقات زیر گروه قرار گرفته است که با آوردن نونهالان به لیگ برتر کشور و نوجوانان( دو بار) به لیگ برتر کشور در این زمینه صاحب رکورد در استان است، نکته جالب توجه اینکه صعود هر سه تیم با مربیگری مهندس حمید پوربهی همراه بوده است.

استقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهر

استقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهر

استقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهراستقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهر

استقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهر

استقلال بوشهر فاتح لیگ برتر زیر ۱۵ سال استان بوشهر
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: