کد خبر: ۲۱۷۶۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱:۲۵ - ۲۱ دی ۱۳۹۶
با صدور احکام جداگانه
استاندار بوشهر در احکام جداگانه‌ای سرپرستان جدید برای چهار فرمانداری در استان بوشهر را منصوب کرد.
در حالی که انتظار می‌رفت مدیریت ارشد استان بوشهر در دولت دوازدهم خانه‌تکانی وسیعی به دلیل کم‌کاری و بعضا عدم کارکرد مثبتی در سطوح فرمانداری‌های استان بوشهر انجام دهد، شاهد صدور احکامی برای چهار فرماندار  بودیم که نشان از جابجایی محل خدمتی سه نفر از این افراد بود.

به گزارش جنوب نیوز، به غیر از محمد حسینی که با سمت سرپرستی فرمانداری دشتی به شهرستان جم می‌رود تا فصل جدید از خدمت در این فرمانداری را آغاز کند، سه فرماندار کنونی شهرستان‌های استان بوشهر فقط محل خدمتی آنها تغییر کرده است.

بنا به آن‌چه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: محمد حسینی به جم می‌رود تا فتح‌الله نوروزی فرماندار این شهرستان به کنگان رود، نادری از فرمانداری شهرستان عسلویه به شهرستان دشتی می‌رود تا عبدالنبی یوسفی فرماندار کنونی شهرستان کنگان جایگزین وی شود که نشان می‌دهد گویا قرار نیست جنب و جوشی در حوزه فرمانداری‌های استان بوشهر رقم خورد.

تحلیل‌گران سیاسی استان بوشهر معتقدند که اگر سه فرماندار جم، کنگان و عسلویه مدیران موفقی در این عرصه بوده‌اند چه لزومی به تغییر آنها بوده است و بهتر آن که با توجه به شناختی که طی چهار سال گذشته از حوزه خود دارند در این شهرستان‌ها ابقا می‌شدند و اگر کارکرد آنها ناموفق بوده که چه لزومی است شهرستان‌های دیگری را درگیر ناکارآمدی خود کنند.

با توجه به این که شرایط جغرافیایی این فرمانداران تقریبا یکسان بوده، این طراحی با جابجایی فرمانداران هیچ تاثیری در ارائه فکری جدید برای توسعه این شهرستان‌ها که تقریبا همگی به نسبت ظرفیت‌ها موجود عقب‌افتاده هستند، نمی‌شود.

بهتر است برای 6 فرمانداری دیگر استان اگر تصمیمی به تغییرات است این گونه نشود که حاصل این نوع بی‌تدبیری‌ها فقط به عقب‌افتادگی و ارتقاء شاخص‌های محرومیت در استان بوشهر منجر خواهد شد./ مرجع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: