کد خبر: ۲۱۷۶۶۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۳۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۶

پرسپولیس نقل و انتقالات زمستانی را در حالی پشت سر می‌گذارد که نه تنها قدرت جذب بازیکن ندارد که مهدی طارمی اش هم جدا شده و همین مساله مسوولان تیم را به دنبال راه حلی برای مشکلشان باشند.

از انجایی که تیم بزرگسالان پرسپولیس محروم است مسوولان تیم به دنبال جذب بازیکنان  رده های سنی برای تیم‌شان بودند. در اصل انها تصمیم داشتند با بازیکنان جوانان تیم ملی برای حضور در تیم پایه شان قراردادی امضا کنند و بعد بازیکنان را از تیم پایه به تیم اصلی منتقل کنند. 

استدلال اصلی هم این بود که باشگاه‌هایی که در محرومیت از نقل و انتقالات هستند می‌توانند از بازیکنان پایه‌های پایین‌تر برای تقویت تیم اصلی استفاده کننده. با این همه امایک بند مهم در مورد این محرومیت مسیر پرسپولیسی‌ها را مسدود کرد. 

یعنی این درست که آنها می‌توانند بازیکنان پایه را به تیم اصلی اضافه کنند اما این فقط شامل بازیکنانی می‌شود که تا قبل از محرومیت با باشگاه قرارداد داشته اند. در اصل پرسپولیس اگر امروز برای تیم نوجوانان، امیدها و جوانانش بازیکنی بگیرد اجازه استفاده از آنها را برای تیم بزرگسالان تا سال بعد نخواهد داشت.

پرسپولیس به خاطر انتقال مهدی طارمی از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شده و این محرومیت در تابستان ادامه خواهد داشت و پرسپولیس تا نقلو  انتقالات زمستانی سال آینده محروم خواهد بود. / عصرایران

برچسب ها: پرسپولیس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: