کد خبر: ۲۱۷۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲:۲۵ - ۲۰ دی ۱۳۹۶

سه مأمور پلیس به اتهام مباشرت در قتل پسرجوان، در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند اما هرسه منکراتهام قتل شدند.

رسیدگی به این پرونده از بهمن سال 90 به‌دنبال تماس‌های مکرر اهالی نارمک که از آزار واذیت‌های پسر جوانی به ستوه آمده بودند دردستورکارقرارگرفته بود.

مأموران نیز باتوجه به شکایت اهالی پسر جوان را دستگیر وبه کلانتری منتقل کردند. پس از یک هفته بازجویی پسر جوان به زندان انتقال یافت اما به‌طور ناگهانی فوت کرد. پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد پسر جوان در اثر ضرب وشتم جان باخته است.

بنابراین اولیای دم از مأموران پلیس شکایت کردند و آنها را عامل قتل فرزندشان معرفی کردند. صبح دیروز سه مأمورهمراه وکلای خود در شعبه هم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور حجت‌الاسلام تقویان و ملکی -مستشاران دادگاه- پای میز محاکمه ایستادند. ابتدا اولیای دم خواستار اشد مجازات متهمان شدند. سپس هرسه مأمور در جایگاه قرار گرفتند و با انکار قتل پسر جوان اتهاماتشان را رد کردند.

سپس قضات از والدین پسر جوان پرسیدند آیا راضی هستند ادامه جلسه با اجرای مراسم قسامه وادای سوگند متهمان برگزارشود ودیه مقتول نیزاز صندوق بیت المال پرداخت شود که مادر مقتول این پیشنهاد را نپذیرفت وگفت قاتلان فرزندم باید قصاص شوند. بنابراین پایان جلسه را اعلام کرده و برای تصمیم‌گیری درباره این پرونده وارد شور شدند.

مرجع: ایران

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: