کد خبر: ۲۱۷۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - ۱۰ دی ۱۳۹۶
کارلوس کی‌روش همیشه فدراسیون فوتبال را متهم کرده است که بازی‌های تدارکاتی درست و درمانی برای تیم ملی فراهم نمی‌کند. اما حالا نایب رییس فدراسیون برای اولین بار در مصاحبه ای اعلام کرده که کی روش درخواستی برای بازی با تیم های بزرگ دنیا ندارد.

نایب رییس فدراسیون فوتبال بار دیگر شایعه ای که در مورد بازی های تدارکاتی تیم ملی وجود دارد را تایید کرد. 

به گزارش جنوب نیوز ، پس از جام جهانی 2014 تا امروز شایعه ای در مورد بازی های تدارکاتی تیم ملی وجود دارد که به نظر می رسید منبع‌اش مسوولان فدراسیون فوتبال باشد اما هیچ وقت تایید نشده بود. 

براساس این شایعات کارلوس کی روش علاقه ای به بازی کردن در دیدارهای تدارکاتی برابر تیم های قدرتمند ندارد و فدراسیون به همین دلیل تلاشی برای برگزاری این دیدارها نکرده است. 

علی کفاشیان امروز در گفت و گوبا ورزش سه قسمتی از این شایعه را تایید کرده است:«این موضوع بستگی به نظر کادر فنی دارد. کادر فنی تیم ملی، تیم های مدنظر را به فدراسیون معرفی می کند. ما با همان تیم های مدنظر سرمربی، مذاکره می کنیم. البته این تیم ها در سطح اول تا پنجم و ششم دنیا نیستند. خوشبختانه ما در جام جهانی با تیم های بزرگ همگروه هستیم و با آنها رقابت می کنیم.»

از سویی دیگر کارلوس کی‌روش همیشه فدراسیون فوتبال را متهم کرده است که بازی‌های تدارکاتی درست و درمانی برای تیم ملی فراهم نمی‌کند. اما حالا نایب رییس فدراسیون برای اولین بار در مصاحبه ای اعلام کرده که کی روش درخواستی برای بازی با تیم های بزرگ دنیا ندارد. 

البته این عدم درخواست کی روش اصلا عجیب نیست . سرمربی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی و همه بازی های تدارکاتی گذشته یعنی نزدیک به دو سال هیچ ترکیب و تاکتیک ثابتی نداشته و در اصل به نظر می رسد ترجیح می دهد با روبه رو نشدن با تیم های درجه یک دستش را رو نکند.اما تناقض حرف های سرمربی و نایب رییس فدراسیون واقعا عجیب است. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: