کد خبر: ۲۱۶۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲:۳۶ - ۲۰ آذر ۱۳۹۶
بد عهدی شرکت عمران و بهسازی فارس
جلسه امروزی که نمایندگان مجتمع "اِی پی اس" با نماینده و مدیر مسکنِ "مسکن و شهرسازی استان فارس" داشتند بی نتیجه ماند.
 
پرداخت نشدن اقساط تسهیلات از سوی سرمایه گذار خارجی مجتمع APS در معالی آباد شیراز، موجب شد این ملک به مزایده گذاشته شود. ساکنان این مجتمع با اعلام اینکه تمام هزینه‌هایی که لازم بوده است را پرداخت کرده اند، امیدوارند این مزایده لغو شود.

زلزله ۶۴۶ ریشتری در مجتمع APS شیراز!

صبح شنبه ساکنین یک مجتمع مسکونی در شیراز که چندی پیش با اعلام بانک، ملک آن‌ها به دلیل بدهی سازنده قرار است به مزایده گذاشته شود در مقابل اداره کل مسکن و شهرسازی فارس تجمع کردند.
 
زلزله ۶۴۶ ریشتری در مجتمع APS شیراز! 
 
این مجتمع مسکونی ۶۴۶ واحدی چندین سال است که در شیراز ساخته شده و منازل آن نیز واگذار شده و مورد استفاده قرار می گیرد اما مدتی قبل بانک به دلیل بدهی سازنده این ملک را اعلام مزایده کرد.
 
اما به گفته نماینده مجتمع تاکنون تجمع‌ها و و جلسه امروز در مسکن و شهرسازی استان فارس بی نتیجه بوده است.

جمشیدیان مدیر عمل و مدیر اجرایی این مجموعه در گفتگو با فرارو با اشاره به کیفیت بالای ساخت این مجموعه، می‌گوید در هنگام پیش خرید، شرکت اماراتی پروانه وزارت مسکن و شهرسازی داشته است و با اعتماد به این پروانه اقدام به پیش خرید کرده اند.

به گفته جمشیدیان اگر سازنده ملک از بانک تسهیلات گرفته و آن را پرداخت نکرده ارتباطی به ساکنین ندارد، زیرا ما سهم پرداختی خود را انجام داده ایم.
 
زلزله ۶۴۶ ریشتری در مجتمع APS شیراز! 

جمشیدیان گفت: سال ۸۱ وزارت مسکن و شرکت عمران و بهسازی قرارداد ساخت یک مجتمع مسکونی را به طور مشارکتی با یک شرکت عربی منعقد کردند که طی آن ۶۴۶ واحد در این محل و در مکانی دیگر مجموعه تجاری ساخته شود و ۱۱ سند مربوط به زمین و املاک شرکت عمران نیز در رهن بانک صادرات ابوظبی قرار گرفت.

او ادامه داد: اما پس از ساخت این مجموعه شرکت عمران از واگذاری مجموعه دیگر به شرکت عربی خودداری کرد و آن شرکت نیز به دلیل عدم اجرای تعهد شرکت عمران بازپرداخت تسهیلات را انجام نداده و بدهی به بیش از ۱۲ میلیارد تومان رسیده است.
 
مالکان این واحدها امیدوارند با کمک مسئولان ذی‌ربط، با لغو مزایده مشکلات ساکنان مجتمع بر طرف شود.
برچسب ها: شیراز ، فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: