کد خبر: ۲۱۶۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۲۹ آبان ۱۳۹۶
فرمانده سپاه بوشهر:
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: کمک‌رسانی و اسکان اضطراری زلزله‌زدگان در هشت روستا در منطقه بازی‌دراز استان کرمانشاه به سپاه استان بوشهر واگذار شد.
به گزارش جنوب نیوز، سردار علی رزمجو در همایش طلایه‌داران سازندگی، اقتصاد مقاومتی و خدمات رسانی استان بوشهر ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در عرصه‌های مختلف فعالیت دارد و این تلاش‌ها دستاوردهای خوبی برای نظام و انقلاب داشته است.

وی با اشاره به فعالیت بسیج در زمینه‌های فرهنگی، سازندگی، اجتماعی، پزشکی، محرومیت‌زدایی و . . . بیان کرد: در هفته بسجی امسال برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود و طرح‌های مختلف افتتاح و یا کانگ‌زنی خواهد شد.فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به مشارکت سپاه استان بوشهر در رسیدگی به آسیب‌دیدگان زلزله در استان کرمانشاه، اضافه کرد: سپاه بوشهر عملیات اسکان اضطراری زلزله‌زدگان هشت روستا در منطقه بازی‌دراز استان کرمانشاه را انجام داد.

وی با اشاره به اینکه هزار نفر در این هشت روستا اسکان موقت شده‌اند، ادامه داد: سپاه استان بوشهر ۳۰۰ اسکان موقت و اضطراری در روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه اجرا کرده است.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال به طرح‌های محرومیت‌زدایی

جانشین بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای کمک به محرومان، اظهار داشت: بسیج سازندگی در زمینه محرومیت‌زدایی، اردوهای جهادی، سازندگی و اقتصاد مقاومتی طرح‌ها و برنامه‌های متنوعی دارد.

مجتبی محمودی با اشاره به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های متنوع در مناطق محروم و کم‌برخوردار استان خاطرنشان کرد: امسال ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی تخصیص یافته است.

وی بیان کرد: با هدف اشتغال‌زایی، بهبود معیشت، تولید با کیفیت و رونق اقتصادی طرح‌های اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شود که سالانه ۱۳ میلیارد تومان وام کم بهره در اختیار مجریان این طرح در مناطق مختلف شهری و روستایی استان بوشهر قرار می‌گیرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: