کد خبر: ۲۱۵۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - ۱۱ مهر ۱۳۹۶
به درخواست اعضای شورا؛
اكثريت اعضاى شورای شهر بوشهر خواستار خاتمه كار دهدار در سمت رياست شورا شهر بوشهر شده‌اند و با پیشنهاد فراکسیون توسعه، به زودی هاشم‌زاده جایگزین وی می‌شود.
به گزارش جنوب نیوز، یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: اکثریت اعضاى شورای شهر بوشهر خواستار خاتمه کار دهدار از سمت ریاست شورا شهر بوشهر شده‌اند و با پیشنهاد فراکسیون توسعه که دوسوم اعضا شورای شهر به عضویت آن درآمده‌اند، به زودی هاشم‌زاده نفر اول منتخب مردم در شورای شهر بوشهر، جایگزین وی می‌شود.

وی افزود: ناکارآمدى، عدم ارتباط مؤثر با اعضا و عدم اطلاع از قوانین عمده دلایلى است که در خصوص عزل دهدار از ریاست شورای اسلامی شهر بوشهر قید شده است.این منبع آگاه تصریح کرد: کیوان هاشم‌زاده رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر بوشهر به عنوان گزینه فراکسیون توسعه در این سمت معرفى شده است و به زودى مراحل قانونى جهت این جابجایى طى خواهد شد.

وی بیان کرد: آن چه به نظر مى‌رسد این است که تغییرات هیات رئیسه شوراى شهر بوشهر با فشار و دخالت‌هاى گروه‌های تندرو اصلاحات جهت انتصابات در شهردارى بوشهر بى‌ارتباط نیست و باید منتظر ماند و نظاره کرد که آیا تغییرات در همین جا متوقف خواهد شد یا به شهردارى بوشهر نیز خواهد رسید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: