کد خبر: ۲۱۳۷۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
متهم انگیزه‌اش از این جنایت را اعتیاد شدید پسر و عروس خود به مصرف شیشه اعلام کرد و عنوان کرد که در شب جنایت هر دوی آنها را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسانده است.
به دنبال کشف سر بریده شده یک زن و مرد در منطقه یوسف‌آباد، پلیس آگاهی پایتخت راز این جنایت هولناک را پس از ۲ هفته کشف کرد.

به گزارش جنوب نیوز، ساعت 23، 11 مرداد امسال خبر کشف سرهای متعلق به دو نفر که در محوطه خاکی در خیابان شیخ بهایی در منطقه یوسف‌آباد پیدا شده بود، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110، به کلانتری 125 یوسف‌آباد اعلام شد.

پس از کشف این سرها، با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه 2 دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که سرهای کشف شده متعلق به یک زن و مرد حدوداً 30 تا 40 ساله هستند که آثار اثبات شلیک گلوله ساچمه‌ای بر روی سر آنها وجود داشت که قاتل یا قاتلین با انتقال سرهای بریده شده اقدام به سوزاندن آنها کرده، تا مانع از شناسایی هویت مقتولین شوند.

با آغاز اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره آگاهی پس از بررسی دوربین مدار بسته منطقه موفق شدند یک خودروی شاسی بلند را شناسایی کنند، که در شب کشف این دوسر در محل مذکور توقف داشته و همزمان راننده خودرو از ماشین پیاده شده و آتش در محل کشف سرها شعله‌ور شده است.

در شرایطی که در طول رسیدگی پرونده هیچ‌گونه گزارش میدانی از یک زن و مرد با مشخصات مورد نظر در سیستم آگاهی ثبت نشده بود، کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات بعدی خود موفق به کشف قسمت‌های دیگری از اجساد متعلق به جسد زن مجهوالهویه در منطقه کهریزک شدند.

کاراگاه‌هان اداره دهم پس از کشف این جسد با انجام اقدامات شبانه‌روزی موفق شدند پیرمرد 75 ساله را در منطقه امیرآباد تهران شناسایی کنند که بنا بر اظهارات همسایگان، دارای یک پسر و عروس بوده و پسر و عروس هم در چند روز گذشته تردید بر محل سکونت پدرشان نداشته‌اند.

تحقیقات درباره غیبت پسر پیرمرد به نام بهرام 38 ساله و عروس وی نسرین 35 ساله در دستور کارآگاههان قرار گرفت و این در حالی بود که پیر مرد مذکور در اظهارات اولیه مدعی شده بود که بهرام و نسرین حدود 10 روز پیش از خانه خارج شده و او اطلاعی از آنها ندارد؛ این در شرایطی بود که علی‌رغم گفته وی هیچ گزارشی در خصوص فقدان این دو نفر اعلام نشده بود.

با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده در خصوص احتمال ارتکاب جنایت و با همکاری بازپرس پرونده، بازرسی از محل پیرمرد 75 ساله در دستور کار کارآگاه‌هان قرار گرفت و کارآگاهان در اولین مرحله اطلاع پیدا کردند که این پیرمرد مالک یک دستگاه خودروی شاسی بلند و مشابه است و خودروی شناسایی شده در دوربین مدار بسته در محل کشف سرهاست. لذا در ادامه و با حضور تیم‌های تخصصی آگاهی در محل سکونت پیرمرد آثار وقوع جنایت کشف  پیرمرد به ناچار به قتل پسر و عروسش اعتراف کرد.

متهم انگیزه‌اش از این جنایت را اعتیاد شدید پسر و عروس خود به مصرف شیشه اعلام کرد و عنوان کرد که در شب جنایت هر دوی آنها را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسانده است.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرر معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر کشف پرونده جنایت سرهای بریده شده در تهران گفت: اطلاعات تکمیلی در خصوص این جنایت به زودی اعلام خواهد شد.

این پیرمرد گفت: چندین بار با پسرم و این دختر جوان درگیر شدم تا اینکه یک روز قبل از حادثه همسر پیرم را به شهرستان برده و پس از بازگشت به تهران و درگیری مجدد با این 2 نفر آنها را با اسلحه شکاری به قتل رساندم.

متهم ادامه داد: با یک اره برقی بدنه این 2 نفر را تکه‌تکه کردم و هر تکه را در جایی انداختم
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: