کد خبر: ۲۱۳۱۹۲
تعداد کل نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

چهار پسر جوان وقتی نتوانستند دختر 35 ساله را به زور سوار خودرو کنند، او را با ضربات چاقو به قتل رساندند.

ساعت 23:45 روز ششم مرداد از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره درگیری منجر به جرح در منطقه اندرزگو – خیابان وطن پور به کلانتری 101 تجریش اعلام شد. با حضور نزدیک ترین واحد گشت کلانتری در محل و در بررسی اظهارات شاهدان صحنه درگیری مشخص شد که سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو 206 سفید رنگ اقدام به ضرب و جرح خانمی 35ساله به هویت مشخص کرده و بلافاصله از محل متواری شدند.

فردای آن روز و از طریق تیم پزشکی بیمارستان به کلانتری 101 تجریش اعلام شد که با وجود تمامی اقدامات، مجروح صحنه ضرب و جرح به علت شدت جراحات وارده شده ناشی از اصابت جسم تیز فوت کرده است.با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با حضور در صحنه جنایت به تحقیق از شاهدان صحنه درگیری منجر به جنایت پرداختند. شاهدان در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که سرنشینان یک دستگاه خودرو 206 سفید رنگ قصد سوار کردن مقتول را داشتند که مقتول با آنها درگیر شده و در ادامه سرنشینان پژو 206 او را با ضربات متعدد چاقو مجروح و نهایتا از محل متواری شدند.

یکی از شاهدان صحنه درگیری مقتول با سرنشینان پژو 206 در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 23:30 متوجه صدای کمک خواستن خانمی از داخل خیابان شدم. زمانی که از پنجره طبقه سوم به داخل خیابان نگاه کردم ، خانم جوانی را دیدم که با سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید سفیدرنگ درگیر شده بود. بلافاصله به قصد کمک کردن به این خانم از ساختمان بیرون آمدیم اما سرنشینان 206 از محل متواری شده بودند. خانم جوان غرق در خون، در کنار خیابان افتاده بود که بلافاصله موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع دادیم.

دختر جوان قربانی نقشه شیطانی 4 مرد در تهران

با آغاز تحقیقات پلیسی، کارآگاهان با بررسی اموال مقتول اطمینان پیدا کردند که سرنشینان پژو 206 به قصد سرقت با مقتول درگیر نشدند.

در ادامه اقدامات پلیسی و با شناسایی دوربین های مداربسته محدوده  درگیری، کارآگاهان با بهره گیری از تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی پژو 206 سفید رنگ متواری شده از صحنه جنایت شدند. با شناسایی مالک خودرو پژو 206 در شهرستان ورامین به نام غلامرضا 21ساله  در حین تردد در محدوده جنوب شرق تهران دستگیر شد. در همان تحقیقات اولیه اعتراف کرد که به همراه سه تن از دوستانش بنام های مبین ، مهدی و مسعود قصد سوار کردن مقتول به ماشین را داشتند که او در برابرشان مقاومت کرده و در ادامه وی را با ضربات متعدد چاقو از ناحیه ران پا و دست مجروح ، با توجه به حضور مردم و اهالی در محل به سرعت از محل متواری شدند.


با اعتراف صریح صاحب خودرو، مبین ، مهدی و مسعود نیز در سه عملیات جداگانه دستگیر ، به اداره دهم پلیس آگاهی تهران و اظهارات غلامرضا را تأیید کردند.

دختر جوان قربانی نقشه شیطانی 4 مرد در تهران

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم،معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات پلیسی در این پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته و متهمان  صبح امروز برای صدور قرار قانونی به شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی اعزام و قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده برای آنها و  انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویزه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

منبع: میزان
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
0
3
چه کشور امن و ارومی داریم اونوقت 24 ساعته در مورد سایر کشورها تیتر میزنیم یا هر روز خبر دزدی مسئولین رو میشنویم یا درگیری و خیانت مردم . گل و بلبل که میگن همینه دیگه . ما تو بهشت زندگی میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
0
3
عدام باید گردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
0
3
چه خبره توی مملکت ما؟؟؟؟؟؟ فقط تلویزیون اخبار بد از امریکا منعکس میکنه؟؟؟ از جنایت داخلی چی؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
1
1
چه کسی بایستی حکم اعدام برای این افراد صادر کنه؟ قاضی . خوب همین قاضی اگه چند سال بعد مثلا کاندید ریاست جمهوری بشه به عنوان یک قاتل در اذهان عمومی تخریبش میکنن. و همین مردم هم تحقیق نکرده واویلا واویلا راه می اندازن. امثال همین افرادی بودند که نه تنها ترور شخصیت های تأثیرگذار انقلاب و حتی در جنگ هم خیانت ها و کشتار جوانان بی گناه مملکت را باعث شده و انجام دادند، اما اجرای حکم اسلامی و قانونی بر علیه آنها، مجریان بعد از 30سال مورد تهمت و افترا قرار می گیرند. پس برای آرامش و امنیت و رفاه حال عمومی یک مملکت باید قوانین اجرا شود. ببخشید(صرفا جهت اطلاع)
ابمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
0
2
اعدام كنيد همه را وگرنه منم متجاوز ميشم
خدایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
0
2
هرچه زودتر باید اعدام شوند این وحشی ها
خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
0
1
شلاق و اعدام هر ۴ نفر بدون استثنا و اجرای حکم در کمترین زمان ممکن
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: