کد خبر: ۲۱۲۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - ۲۵ تير ۱۳۹۶
وزیر اطلاعات گفت: دشمن در حال تلاش است که تقابل با جمهوری اسلامی با استکبار جهانی را به تقابل شیعه و سنی و تقابل قومیت ها تبدیل کند.
به گزارش جنوب نیوز، حجت‌الاسلام محمود علوی در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه اظهارکرد:جمهوری اسلامی ایران امروز همزمان با ناتوی فرهنگی و نظامی، با ناتوی اطلاعاتی هم مواجه است.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان مشغول توطئه علیه توفیقات ایران اسلامی در منطقه هستند و غرب آسیا درحال بازمهندسی است، اهمیت حفظ و ارتقای امنیت کشور بسیار بیشتر از گذشته است،  ما نباید دچار تاخر اطلاعاتی و امنیتی شویم.

علوی خاطرنشان کرد: گروه‌های معاند و مخالف انقلاب اسلامی با راهبرد آمریکا و سرمایه عربستان حتی با تابلوهای مختلف اکنون کنار هم نشسته اند که نمونه تلاش‌های آنها در نشست های پاریس، قاهره، بروکسل و ریاض دیده می‌شود، لذاحفظ وحدت ملی از واجبات است.

وزیر اطلاعات همچنین با مرور  وضعیت امنیت استان کرمانشاه آن را مناسب و قابل تقدیر توصیف کرد  و یادآورشد که  نیروهای وزارت اطلاعات در کنار مردم و سایر مسئولان تمام تلاش خود را برای حفظ و ارتقای امنیت به کار می‌گیرند.

وی جامعه اهل سنت استان کرمانشاه را مومن و وفادار به جمهوری اسلامی معرفی کردوگفت: آنها شهدای بسیاری برای دفاع از نظام تقدیم کرده اند که ما هرگز این فداکاری‌ها را فراموش نمی‌کنیم.

لازم به ذکر است که در این نشست وزیر اطلاعات از تلاش‌های خراسانی مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمانشاه تقدیر و  مدیرکل جدید این استان را معرفی کرد.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: