کد خبر: ۲۱۲۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۸ - ۱۲ تير ۱۳۹۶
گویا مهدی طارمی روی هم رفته ۷۰۰، ۸۰۰میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و این مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان کمتر از درخواست طاهری و دوستان است.
روز گذشته سایت خبری باشگاه پانیونیوس نوشت مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران، پرسپولیس را ترک کرده و به این تیم یونانی خواهد پیوست.

به گزارش جنوب نیوز، خبر ورزشی نوشت: پانیونیوس از طریق محمودرضا فاضلی ایجنت شناخته شده ایرانی ساکن آلمان و مسعود شجاعی ستاره خود در حال مذاکره با آقای گل ایران است که او را به یونان بکشاند. خود مهدی طارمی هم با وجود داشتن پیشنهاد از شاختار دونتسک روسیه و گلاسکورنجرز اسکاتلند بدش نمی‌آید به لیگ یونان برود چرا که در این کشور شرایط برای درخشش مهاجم ایرانی مهیاست.

موفقیت کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی در لیگ یونان باعث شده که مهدی طارمی برای رفتن به این کشور وسوسه شود. البته شنیدیم ستاره بوشهری پیشنهادی هم از تیم پاناتینایکوس یونان دارد اما به دلیل حضور مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی بیشتر راغب است به پانیونیوس برود. اما مشکل کجاست؟

از آنجایی که مهدی طارمی تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد بنابراین حضورش در لیگ یونان منوط به رضایتنامه باشگاه ایرانی است.

باشگاه پرسپولیس هم یک میلیون یورو معادل ۴میلیارد تومان نقد می‌خواهد تا رضایتنامه مهدی طارمی را صادر کند. مهدی طارمی که تا روز جمعه مرخصی گرفته بود، مرخصی خود را تا چهارشنبه تمدید کرد و امروز (یک‌شنبه) به تهران می‌آید تا بار دیگر با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. این ستاره بوشهری از شهر زادگاه خود هم تماس‌هایی با مسئولان باشگاه داشته و حتی شنیدیم گفته است: «همه طلبم را می‌بخشم، پولی هم که شما می‌خواهید را حاضرم قسطی پرداخت کنم. فقط کمک کنید به اروپا بروم. من می‌خواهم در اروپا و لیگ یونان آقای گل بشوم و با چنین پشتوانه‌ای به جام‌جهانی بروم. لطفاً کمک کنید!»

گویا مهدی طارمی روی هم رفته ۷۰۰، ۸۰۰میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و این مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان کمتر از درخواست طاهری و دوستان است.

مهاجم بوشهری باسابقه دو مرتبه آقای گلی در لیگ برتر ایران خوب آگاه است که با آقای گلی در یونان یا اروپا می‌تواند در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه خریداران بهتری هم پیدا کند. خاصه آن‌که محمودرضا فاضلی هم مدیربرنامه‌های اوست؛ ایجنتی که علی کریمی را به بایرن مونیخ، مهدی مهدوی‌کیا و وحید هاشمیان را به هامبورگ، جواد نکونام را به اوساسونا در اسپانیا و البته مسعود اوزیل را به رئال‌مادرید ترانسفر کرد. فاضلی قادر است مهدی طارمی را هم به بوندس‌لیگا ببرد به شرط آن که یک فصل در یونان یا لیگی سطح پایین‌تر از کشور آلمان بدرخشد.

توضیح ضروری: باشگاه پانیونیوس که به مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی حدود ۱۳۰هزار یورو پرداخت کرده بود حاضر است برای مهدی طارمی دست جیب‌تر شده و ۲۰۰هزار یورو بپردازد؛ مبلغی که هم برای خود طارمی است و هم رضایتنامه‌اش!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: