کد خبر: ۲۱۰۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱:۵۳ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
توسط وزیر ورزش
ورزشگاه 15 هزار نفری شهید مهدوی بوشهر پس از چندین وقفه برای راه‌اندازی در یک اقدامی عجولانه به شکل ناقصی توسط وزیر ورزش و جوانان به مرحله بهر‌ه‌برداری رسید.
ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر که 70 درصد در دولت قبل انجام شده و 30 درصد آن به این دولت منتقل شد در حالی با طعم انتخاباتی امروز به شکل ناقص در بوشهر به مرحله بهره‌برداری رسید که وزیر ورزش تا توانست از آن در جهت تبلیغات انتخاباتی برای دولت روحانی نهایت سوء استفاده را به عمل آورد.

به گزارش جنوب نیوز،
ورزشگاه 15 هزار نفری شهید مهدوی بوشهر پس از چندین وقفه برای راه‌اندازی در یک اقدامی عجولانه به شکل ناقصی توسط وزیر ورزش و جوانان به مرحله بهر‌ه‌برداری رسید.

بر اساس گزارش فارس، سلطانی‌فر که تریبون مناسبی برای تبلیغات انتخاباتی برای دولت روحانی در دست داشت به کرات و به شکل کاملا غلیظی به ستایش از عملکرد دولت روحانی در عرصه ورزش پرداخت که حتی حوصله طرفداران دولت در این مراسم را به سر برد.

وی در حالی با آب و تاب از دست‌آوردهای ورزشی دولت یازدهم سخن می‌گفت که گویا فراموش کرده بود همین ورزشگاه 15 هزار نفری که امروز سندش را به نام دولت یازدهم زد، 70 درصد آن در دولت قبلی کار شده بود و وی فقط وارث اجرای 30 درصدی بود که آن هم با کلی نواقصات و کاستی‌ها در آستانه انتخابات به مرحله بهره‌برداری رساند.

مشکل دیگری که مطمئنا گریبان این پروژه خواهد گرفت این است که با افتتاح رسمی، ردیف اعتباری آن مسدود می‌شود و اگر بودجه‌ای هم در آینده بخواهد به آن تعلق گیرد در حد نگهداری تاسیسات است که اعتباری دیگر باقی نمی‌ماند که بتوان کاستی‌های موجود را رفع کرد مگر این که در یک فرایند طولانی بخواهند از مجاری قانونی اعتباری دریافت کنند که بسیار سخت و زمان‌بر است.

بهتر بود که اگر هم این دولت تعجیلی برای سند به نام زدن کارکرد دیگران به نام خود دارد این پروژه را یک کم با حوصله بیشتر تا هفته اول مردادماه با حجم کمتری از کاستی‌ها و نواقصات به مرحله بهره‌برداری می‌رساند تا شاهد مشکلات کمتری برای ادامه این پروژه در دولت آینده باشیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: