کد خبر: ۲۱۰۴۳۶
تعداد کل نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱:۳۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶
دادستان بوشهر خبر داد:
هر گونه نصب بنر و پلاکارد انتخاباتی در خارج از ستاد انتخاباتی جرم به حساب می‌آید و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: هر نوع اجرای موسیقی زنده در ستادهای انتخاباتی جرم تلقی می‌گردد و با عوامل این ستادها نیز بر اساس قانون جرائم انتخاباتی برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش جنوب نیوز، علی حسن‌ پور در نشست ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی استان بوشهر اظهار داشت: هر نوع اجرای موسیقی زنده در ستادهای انتخاباتی جرم تلقی می‌گردد و با عوامل این ستادها نیز بر اساس قانون جرائم انتخاباتی برخورد قانونی می‌شود.

وی اضافه کرد: ستادها باید توجه کنند که نه تنها در محیط درونی ستادها، بلکه در محیط پیاده‌روهای روبروی ستادها نیز هر گونه موسیقی زنده جرم محسوب می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر تصریح کرد: با توجه این که شاهد جنب و جوش‌های فراوانی در اقصی نقاط استان بوشهر هستیم اما با کمک نیروهای امنیتی و همکاری مردم شاهد ایجاد امنیت خوبی در سطح استان هستیم.

حسن‌پور یادآور شد: تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب در سطح استان بوشهر اندیشه شده و به دنبال برگزاری یک انتخابات متناسب با نظام جمهوری اسلامی هستیم که هدف حضور حداکثری مردم است.

وی ادامه داد: در این راستا سعی کرده‌ایم  مصادیق جرائم انتخاباتی را به کاندیداها اعلام کنیم تا با همکاری آنها در این بخش مشکلی نداشته باشیم، هر چند در صورت وجود هر گونه جرم مشهود، بدون اغماض در چارچوب قانون برخورد می‌کنیم.

 دادستان عمومی و انقلاب بوشهر بیان کرد: هر گونه نصب بنر و پلاکارد انتخاباتی در خارج  از ستاد انتخاباتی جرم به حساب می‌آید و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

حسن‌‌پور عنوان کرد: تاکنون 39 گزارش از تخلفات انتخاباتی دریافت شده که 20 گزارش آن از شهرستان‌های استان و مابقی در مرکز استان بوشهر بوده است.

وی ادامه داد: از این تعداد 7 گزارش وارد دایره قضایی شده که در صورت اثبات آن، مجازات‌های سنگینی برای مجرمین انتخاباتی بر اساس قانون اجرا می‌شود.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
بهجتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
0
0
یکی نیست جلو مردم آزاری این ستادهای انتخاباتی بویژه شورای شهر نیشابور رو بگیره. دیوانه شدیم از دست سر و صداهای موسیقی اینا. بخدا ارامش نداریم . کنکور هم دارم نمی دونم چطوری میخوام تمرکز داشته باشم روی درسها.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: