کد خبر: ۲۱۰۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۰ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶
استاندار بوشهر اعلام کرد: با حضور وزیر ورزش و جوانان در هفته جاری عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع ورزش‌های آبی کشور با دو هزار و ۴۰۰ متر مربع آغاز می‌شود.
استاندار بوشهر گفت: با حضور وزیر ورزش و جوانان در هفته جاری عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع ورزش‌های آبی کشور با دو هزار و ۴۰۰ متر مربع آغاز می‌شود.

به گزارش جنوب نیوز، مصطفی سالاری در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است و طرح‌های بسیار مهمی را در دست اجرا داریم.

وی با اشاره به افزایش ۱۰ برابری پهنای باند اینترنت استان بوشهر در دو سال اخیر، بیان کرد: استان بوشهر دارای رتبه نخست پهنای باند اینترنت در جنوب کشور است.


استاندار بوشهر اضافه کرد: ۹ دهکده گردشگری در استان بوشهر طراحی شده است که نقش بسیار مهمی در توسعه صنعت توریسم و ایجاد اشتغال و درآمدزایی خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با حضور وزیر ورزش و جوانان در هفته جاری عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع ورزش‌های آبی کشور با دو هزار و ۴۰۰ متر مربع آغاز می‌شود.

سالاری با اشاره به تکمیل  فاز نخست دهکده گردشگری در کنگان، دیر و بنک، اضافه کرد: برای اجرای دهکده گردشگری در جنگل حرا در شهرستان عسلویه نیز سهام‌دار طرح مشخص شده است.

وی از نگاه ویژه به نیروی انسانی داخل استان خبر داد و اضافه کرد: تلاش شده تا زمینه اشتغال جوانان استان فراهم شود و در بکارگیری نیروها در پارس جنوبی شاهد سهم حدود ۸۰ درصدی بومی‌ها هستیم.

استاندار بوشهر از توسعه گلخانه‌های کشاورزی در استان خبر داد و اضافه کرد: تسهیلات مناسبی برای احداث گلخانه، ایجاد صنایع فرآوری کشاورزی و همچنین ساخت سردخانه‌های کوچک در مجاورت مزارع اعطا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اتصال شمال به جنوب استان بوشهر از طریق بزرگراه در حال تکمیل شدن است، افزود: ۱۰ پروژه بزرگراهی را در استان بوشهر در دست اجرا داریم.

سالاری از اختصاص اینترنت پرسرعت به همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان خبر داد و افزود: روستاهای استان بوشهر از نظر استفاده از اینترنت دارای رتبه اول کشور هستند.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: