کد خبر: ۲۰۹۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۶
اما از تمامی این موارد مهمتر توسعه‌های چشم‌گیر خودرو در سامانه تعلیق و هندلینگ و حرکت است.

لکسوس NX هنوز آنقدرها پیر نشده که نیاز به عمل جراحی داشته باشد، اما سازندگانش برخلاف این فکر می‌کنند و برای شرکت در نمایشگاه خودرویی شانگ‌های در چین دستی به سر و رویش کشیده‌اند. اگر چه فیس‌لیفت در صنعت خودروسازی ژاپنی‌ها آنقدرها هم جذاب و گیرا نیست، اما لکسوسی‌ها قول داده‌اند مدل‌های جدیدتر بسیار جذاب‌تر از مدل‌های موجود در خیابان‌هاست.

فیس لیفت لکسوس 2018 در نمایشگاه شانگ‌های

به گزارش جنوب نیوز، لکسوس می‌گوید نوار جلویی NX را به شکلی کامل تغییر داده داده است. شاید بیشترین تاکید لکسوس در این بخش اشاره به جلو پنجره جدید و دوک شکل خودروست که در زبان طراحی آینده شرکت گنجانده شده است. تغییر شکل چراغ‌های جلو و استفاده از مدل‌های LED نیز از تحولات این خودرو محسوب می‌شود.

فیس لیفت لکسوس 2018 در نمایشگاه شانگ‌های

به علاوه لکسوس اعلام کرده که در هر دو مدل NX 300h و NX 300 F اسپورت شاهد اصلاح دریچه‌های هوا و مه‌شکن ها نیز بوده‌ایم. تغییرات عقب نیز شامل اگزوز بزرگ کرومی، بازطراحی چراغ‌های عقب و اسپویلرهای جدید در زیر بدنه می‌شود. در مدل NX 300h نوارهای L شکال کرومی نیز در کنار ضربه‌گیرها دیده می‌شود. چرخ‌های 18 اینچی از دیگر گزینه‌های این خودرو است.

فیس لیفت لکسوس 2018 در نمایشگاه شانگ‌های

خروجی مدل‌های استاندارد NX 300h از نقطه نظر مکانیکی به موتور توربوشارژ چهارسیلندر 2 لیتری مجهز است. البته در میان این مدل‌ها می‌توان نمونه‌هایی 2.5 لیتری در هماهنگی با یک جفت موتور الکتریکی را نیز یافت. هر دوی این خودروها قابلیت‌های عملکردی نسخه‌های قبل را دارا هستند.

فیس لیفت لکسوس 2018 در نمایشگاه شانگ‌های

اما مهمتر از تمامی این موارد توسعه‌های چشم‌گیر خودرو در سامانه تعلیق و هندلینگ و حرکت است. لکسوس همچنین از همان سیسستم تعلیق تطبیقی LC 500 در NX 2018 استفاده کرده است. فضای داخلی نیز تغییراتی را داراست که می‌توان آن را یک نمونه جدید عنوان کرد.

فیس لیفت لکسوس 2018 در نمایشگاه شانگ‌های
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: