کد خبر: ۲۰۹۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۶
پس از پايان صحبت‌هاي لاهوتي،‌ علي مطهري كه رياست مجلس را برعهده داشت،‌ با خنده گفت: انشاءالله آقاي لاهوتي كت و شلوار آقاي ربيعي هم فراموش نكنند و بخرند.
نطق نماینده مردم لنگرود با شوخی این نماینده و علی مطهری با کت و شلوار وزیر کار همراه شد.

به گزارش جنوب نیوز، مهرداد بائوج لاهوتي نماينده مردم لنگرود در مجلس در نطق ميان دستور خود در جلسه علني امروز- چهارشنبه، 30 فروردين- با اشاره به انتخابات پيش رو، گفت: انتخابات رياست جمهوري در پيش است و ما بايد دقت كنيم، حواسمان باشد كه آقاي احمدي نژاد 500 ميليارد دلار از صندوق ذخيره ارزي را تاراج كرد و ما هم در همين مجلس بود،‌الان هم ما بايد دقت كنيم.

او در بخشي از صحبت‌هاي به افتتاح يك بيمارستان با حضور وزير رفاه در حوزه انتخابيه‌اش، پرداخت و گفت: از دكتر ربيعي وزير رفاه خواهشی دارم. بيمارستاني كه گفتيد گلنگ نميزنم و ميخواهم پشت لودر بنشینم كه سريع تر اين را بسازيم،‌ آمدي پشت لودر نشستي، حالا بگذريم به كت و شلوار شما آسيب خورد، اما سه سال از آن زمان گذشته است، آن بيمارستان ساخته نشده است، اگر بحث كت و شلوار است من برايت يك كت و شلوار ميخرم.

پس از پايان صحبت‌هاي لاهوتي،‌ علي مطهري كه رياست مجلس را برعهده داشت،‌ با خنده گفت: انشاءالله آقاي لاهوتي كت و شلوار آقاي ربيعي هم فراموش نكنند و  بخرند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: