کد خبر: ۲۰۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۶
رئال مادرید با پیروزی 4-2 خانگی موفق شد در جمع نتایج رفت و برگشت به پیروزی 6-3 برسد و تیم بایرن را حذف کند. حالا مادرید دو نماینده در نیمه نهایی دارد رئال مادرید ، اتلتیکو مادرید .
تیم رئال مادرید به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. شاگردان زیدان در بازی مقابل بایرن 4-2 پیروز شدند و در مجموعه با پیروزی 6-3 موفق شدند به نیمه نهایی برسند. 

به گزارش جنوب نیوز ، از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ودر مرحله برگشت تیم های بایرن و رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به میدان رفتند. دیداری که با توجه به شکست 2-1 بایرن در دیدار رفت باید با پیروزی این تیم در دیدار برگشت تمام می شد تا صعود کنند.

این دلیل سبب شد که بایرن از ابتدای بازی حمله کند و گل اول بازی راهم به ثمر برساند. گل اول بازی پنالتی بود و لواندوفسکی زد. بعد رئال با رونالدو جبران کرد و گل اشتباه راموس بازی را 2-1 به نفع بایرن کرد. 

همه چیز به نفع تیم آلمانی بود که داور بازی اولین اشتباهش را مرتکب شد. داوری که 3 یا 4 بار از دادن اخطار دوم به کاسیمیرو خود داری کرده بود در صحنه ای که ویدال اصلا مرتکب خطا نشده بود اول اعلام خطا کرد بعد کارت زرد دوم را داد و ویدال را از زمین خارج کرد. 

ده نفره شدن بایرن در 90 دقیقه سبب شد بازی همان 2-1 بماند. در نیمه اول وقت های اضافی بایرن بهتر بازی را شروع کرد و موقعیت های خوبی را فراهم کرد اما این بار دومین اشتباه داور رقم خورد. 

پاس عمقی به رونالدو در حالی که نزدیک به یک متر در آفساید قرار داشت رسید و او گل دوم را زد بدون اینکه آفساید اعلام شود. نتیجه 2-2 تیر خلاص به بایرنی ها بود آنهایی که یک بار دیگر از رونالدو و یک بار دیگر از آسنسیو گل خوردند و بازی 4-2 به تمام رسید. 

رئال مادرید با پیروزی 4-2 خانگی موفق شد در جمع نتایج رفت و برگشت به پیروزی 6-3 برسد و تیم بایرن را حذف کند. حالا مادرید دو نماینده در نیمه نهایی دارد رئال مادرید ، اتلتیکو مادرید
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: