کد خبر: ۲۰۹۵۹۴
تعداد کل نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۶
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بخشنامه تعیین ضریب حقوق سال 96 کارکنان را ابلاغ کرد که بر اساس آن ضریب، حداقل و حداکثر حقوق و مزایای مستمر شاغلان مشخص شده است.

به گزارش جنوب نیوز، حسین فرزانه، بخشنامه مربوط به تعیین ضریب حقوق سال 96 را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: «مطابق مصوبه 26 فروردین 96 هیئت وزیران در ارتباط با تعیین ضریب حقوق، حداقل و حداکثر حقوق کارمندان شاغل مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری اعلام می‌شود.

ضریب حقوق سال 96 شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری 1.695 ریال است.

حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان موضوع ماده 76 قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان دستگاه‌های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور در سال 96 به میزان 10 میلیون و 350 هزار ریال و حداکثر حقوق این کارکنان 7 برابر حقوق مذکور در این بند به میزان 72 میلیون و 450 هزار ریال خواهد بود.

مطابق بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 96، افزایش ریالی مذکور از تفاوت تطبیق درج شده در احکام حقوقی کارمند کسر نخواهد شد و تفاوت مورد نظر در حکم حقوق ثابت باقی‌ خواهد ماند.

امتیازات سنوات خدمت، تجربه مربوط و مشابه، دوره‌های آموزشی طی شده و سوابق خدمت در مشاغل مدیریتی و سرپرستی کارکنان در سال 95 با توجه به جدول شماره 3 و تبصره یک بند 6 فصل دوم دستورالعمل مورخ 21 اردیبهشت سال 88 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور قابل احتساب است.

به موجب تبصره 3 بند 6 فصل دوم این دستورالعمل، حداکثر امتیاز قابل احتساب بابت سنوات خدمت و تجربه 30 سال خواهد بود.

در اجرای ماده 74 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب سال 93 کمک هزینه ازدواج و فوت در سال جاری مبلغ 11 میلیون و 17 هزار و 500 ریال قابل پرداخت است.

فوق‌العاده ماموریت روزانه داخل کشور کارمندان با رعایت ماده 13 ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 96 کل کشور و مطابق آئین‌نامه فوق‌العاده روزانه ماده 39 قانون استخدام کشوری و اصلاحات بعدی آن قابل پرداخت است».
منبع: ایسنا
برچسب ها: آموزش و پرورش ، حقوق
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
1
1
آخه آدم ع ع این قانون برا کل کارمندان دولته است. چرا اینطوری تیتر میزنی انگار حقوق معلم بدبخت با بقیه فرق داره!!! هان فهمیدی...........
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
1
0
حداقل رو خیلی ها دارن در آموزش و پرورش ولی هیچ کس نصف حداکثر رو نمیگیره
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
3
0
دنیاروبه این معلمهابدی سیرنمی شن
میرزا عبدلعلی خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
0
2
انگار کارمند حقوق بگیر توی این کشور فقط معلمین هستند که همیشه توی بوق کرنا می گذارن....!
به خدای احد و واحد قسم اینقدر که در حق معلمین ظلم می کنین و ارزش و اعتبار انسانهای شریف رو پائین می ارین یه روزی چوبش رو می خورین .......

سردمداران بالا دستی به جای اینکه تضعیف جایگاه معلمین اگر تلاش می کردن که اعتبار معلم و به تبع اون علم و دانش رو بالا ببرن یقینا وضع بهتر از اینها بود .......
با اینکه در دین اسلام به ظاهر از سوی همه بزرگان دین نسبت به ارج نهادن معلمین تاکید شده اما همیشه به این جمله بسنده کردند که" معلمی شغل نیست عشق است "

توصیه می کنم بزرگان آموزش و پرورش به جای شنیدن گزارشات صد تا یه غاز مسئولین رده پائین برن و از نزدیک اوضاع مدارس رو دریابند واقعا مصیبتی بزرگ در انتظار تعلیم و تربیت این کشور در کمین نشسته
ایرانی
|
-
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
0
1
درجامعه ای که این گونه به فرهنگیان توهین می شود وآنان را از تمام مشاغل در رده پائین تر قرار داده اند نباید انتظاری بیش از این از آنها داشت چون لیاقت داشتن جامعه ای مدرن درسایه پیشرفت فرهنگ آن ندارن لذا بیایید نگاه کنید آیا آب وفاضلاب یا رختگر شهرداری یا ثبت اسناد یا اداره برق یا تامین اجتماعی............ الا ماشااله از حقوقی چند برابری آموزش وپرورش برخوردارمی شوند
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: