کد خبر: ۲۰۹۵۷۲
تعداد کل نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲:۰۴ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۶
فرماندار شیراز اعلام کرد:
فرماندار شیراز می گوید: ۱۰۸۵ نفر برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان شیراز نام نویسی کردند که در مرحله اول ۹۸۲ نفر تائید صلاحیت شدند.
به گزارش جنوب نیوز، حیدر عالیشوندی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کاندیداهای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان شیراز افزود: ۱۰۸۵ نفر برای حضور در انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در شهرستان شیراز نام نویسی کردند که از این تعداد هیئت اجرایی ۹۸۲ نفر تائید و ۹۸ نفر را رد صلاحیت کرد و همچنین ۲۱ نفر نیز انصراف دادند.

وی با اشاره به وضعیت شهر شیراز نیز گفت: در شهر شیراز ۸۲۳ نفر نام نویسی کرده بودند که هیئت اجرایی صلاحیت ۷۳۶ نفر را تائید کرد اما ۶۹ نفر احراز نشدند و ۲۱ نفر نیز انصراف دادند.

عالیشوندی در خصوص پنج شهر دیگر شهرستان شیراز نیز گفت: شهر صدرا ۱۷۷ داوطلب داشت که صلاحیت ۱۵۷ نفر را تائید، ۱۹ نفر رد و یک نفر نیز انصراف داد.

وی افزود: ۱۷ داوطلب شورا نیز در شهر لپویی نام نویسی کردند که ۱۵ نفر تائید و دو نفر رد صلاحیت شدند.

فرماندار شیراز ادامه داد: در شهر زرقان نیز ۴۴ داوطلب حضور در انتخابات بودند که صلاحیت ۳۹ نفر را تائید و ۳ نفر نیز رد شدند.

عالیشوندی با اشاره به وضعیت  شهر داریون نیز گفت: ۱۶ داوطلب وجود داشت که صلاحیت ۱۴ نفر تائید و ۲ نفر رد شدند.

وی یادآور شد: ۲۴ داوطلب در شهر خان‌زنیان نام نویسی کردند که صلاحیت ۲۱ نفر تائید و ۳ نفر رد صلاحیت شدند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
0
0
شنیده ها حاکی ازآن است مهدی کشاورزی نامزد نهایی طایفه لر زبان های دشمن زیاری مقیم شیراز برای انتخابات شورای شهر شیراز شده وی سابقه فغالیت در بخشداری چنارشاهیجان و فرمانداری خرامه را در کارنامه خود دارد هم اکنون مسئول روابط عمومی بانک توسعه تعاون فارس است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: