کد خبر: ۲۰۷۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
وزیر سابق اطلاعات در بوشهر رمزگشایی کرد
وزیر سابق اطلاعات از طرح تیم مهدی هاشمی برای انتخابات آینده خبر داد.

به گزارش جنوب نیوز، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در همایش علمی نفوذ در سپاه امام صادق(ع) با تاکید بر این‌که نفوذ طرحی بزرگ است که دشمن بر علیه ما طراحی کرده، اظهار داشت: استان بوشهر برای مقابله با نفوذ از جایگاه بزرگی برخوردار است.

وی با بیان اینکه مردم و علماء بوشهر در تاریخ ایستادگی و مقاومت خود در مقابله با کفتار نفوذ استعمار، در طول تاریخ درس‌هایی کسب کرده‌اند، عنوان کرد: نقش رئیس‌علی دلواری برای جلوی نفوذ دشمن در جنوب مهم و اساسی بود.

مصلحی با بیان اینکه مقابله مردم بوشهر در مقابل دشمن به دلیل نفوذ در عمق کشور کار ساده‌ای نبود، ادامه داد: بسیاری از اسناد هنوز بیان نشده که دشمن برای نفوذ در جنوب طراحی‌های دیگری نیز داشته است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به این‌که صحنه‌های بیشتری از زندگی شهید رئیس‌علی دلواری باقیمانده که باید به آن پرداخته شود، تصریح کرد: هنرمندان استان بوشهر و کشور باید روی این مسأله سرمایه‌گذاری کنند.

وی با بیان اینکه دشمن از عناصر منطقه‌ای خود به صورت پوششی استفاده می‌کند، افزود: برخی کشورهای خلیج فارس با برنامه‌ریزی‌های استکبار برنامه‌های خود را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنند.

مصلحی یادآور شد: استکبار برای تهی کردن فکر کشورهای اسلامی برنامه سنگین دارد و به دنبال فراموشی مسأله فلسطین به عنوان یک طرح نفوذی در کشور است.

وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در 14 خرداد سال گذشته و تبیین پروژه‌های دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی، گفت: این‌که مقام معظم رهبری می‌گوید اگر راه امام را گم کنیم یا در این مورد غفلت کرده و یا عمدا کنار بگذاریم ملت ایران سیلی خواهد خورد این یک عقبه مطالعاتی دارد.

وزیر سابق اطلاعات با بیان این‌که چند وقت پیش یکی از مسؤولان خاطره‌ای از امام(ره) گفت که طراحی شده دشمن بود، تاکید کرد: عده‌ای می‌خواهند در قالب خاطره‌، مسیر انقلاب و امام(ره) را در نسل سوم و چهارم گم کنند.

مصلحی با تاکید بر تببین و بازگویی لطمه‌ها و ضربه‌هایی که فتنه 88 در بعد اقتصادی به مردم زده است، تاکید کرد: آنهایی که بدنبال آشتی ملی هستند و این شعار می‌دهند باید بدانند که در فتنه 88 لطمه‌هایی که در ابعاد اقتصادی، سیاسی، امنیتی، نظامی و اجتماعی چقدر بوده است.

وی با بیان تحریم‌‌های اعمال شده کنگره آمریکا و سازمان ملل علیه ایران بعد از فتنه 88 اظهار داشت: همان‌هایی که بعد از فتنه 88 به آمریکا رفتند به آمریکایی‌ها خط دادند که باید تحریم‌ها علیه ایران بیشتر شود باید پاسخگوی رفتارشان نسبت به مردم ایران باشند.

وزیر سابق اطلاعات با طرح این پرسش که آنهایی که آشتی ملی را مطرح می‌کنند چگونه می‌خواهند ضربه‌های اقتصادی، امنیتی، اجتماعی و سیاسی را جبران کنند؟ افزود: اینها آیا اشرافی‌گری در کشور را نمی‌بینند؟

مصلحی با اشاره به مشکلات پیش آمده در جنوب کشور و خوزستان، گفت: مناطق مختلف کشور از جمله خوزستان، بوشهر و سیستان و بلوچستان دچار بحران‌های مختلف شده اما مسؤولان کشور بی‌خیال هستند که روحیه اشرافی‌گری باعث چنین بحران‌هایی می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که دشمن بر پروژه تحریف راه امام(ره) به شدت کار می‌کند، گفت: پروژه تحریف راه امام(ره) و نفوذ دشمن به موازات همدیگر در حال اجراست.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه پروژه نفوذ دقیقا بر اساس تعاریف مقام معظم رهبری است، گفت: در مباحث امنیتی و سیاسی نفوذ موردی و جریانی داریم.

مصلحی با اشاره به اینکه صهیونیسم با ترور دانشمندان هسته‌ای می‌خواست در مردم ایران خوف و ترس بوجود آورد تا جوانان به سمت دانش هسته‌ای نروند، تاکید کرد: شهادت دانشمندان هسته‌ای در این راه ابزاری شد تا جوانان ایران اسلامی بیشتر به این سمت بروند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن در ترور فیزیکی به دنبال ترور خاموش است، ادامه داد: دشمن کسی را که عامل نفوذی قرار می‌دهد کشف آن کار ساده‌ای نیست.

ویر سابق اطلاعات با اعلام این که تیم مهدی هاشمی که در کنار آیت‌الله منتظری بود در حال حاضر نیز فعال است و سی آی ای آمریکا روی آن سرمایه‌گذاری کرده و حمایت می‌کند، گفت: همانند گذشته این تیم در حال برنامه‌ریزی برای انتخابات سال آینده است تا در اسفندماه نوار بیرون کند.

مصلحی با این پرسش که در دو یا سه سال گذشته از مسؤولان چندبار کلمه استکبار شنیده‌اید؟ تصریح کرد: دشمن نظام فکری فرد را تغییر می‌دهد به گونه‌ای که به گفتمان امام(ره) پرداخته نشود.

وی با بیان اینکه مسؤولان واژه استکبار بکار نمی‌برند، بیان داشت: اگر گفته می‌شود ایالات متحده آمریکا و کشورهای بزرگ دنیا این حساب شده بوده و می‌خواهند نظام فکری را بهم بریزد.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به این‌که تجزیه و تحلیل دشمن بر این است که سرمایه‌گذاری آنها در دانشگاه اشتباه بوده و باید بیشتر سرمایه‌گذاری خود را حوزه‌های علمیه بکار می‌بردند، خاطرنشان کرد: امروز دشمن سرمایه‌گذاری خود را در حوزه علمیه قم گسیل داده است.

مصلحی هشدار داد: مردم به دنبال روحانیون نفوذی مثل روحانیون شیعه انگلیسی نباشند زیرا انگلیس در کار نفوذی قوی بوده و در حوزه‌های علمیه مرجع می‌سازند.

وی با تاکید بر این‌که امروز سروش دست آمریکا می‌چرخد و بخش عمده اسلام‌هراسی در آمریکا از سوی این فرد طراحی می‌شود، افزود: امروز کدیور که روزی آدم انقلابی بود در دست آمریکا و انگلیس می‌چرخد و اولین اقدامش نیز علیه ولایت فقیه بود.

مصلحی با بیان اینکه دشمن در هشت سال دفاع مقدس به ما سیم خاردار هم نمی‌داد، اضافه کرد: اگر ما تحریم هستیم این ماشین‌های آخرین سیستم و خارجی که قیمت برخی به 5 میلیارد هم می‌رسد چگونه به داخل کشور می‌آید.

به گزارش فارس؛ وی به امداد غیبی در فتح حلب اشاره کرد و گفت: تمام نخبگان نظامی در دنیا می‌گفتند فتح حلب محال است اما نصرت الهی باعث شد تا سربازان اسلام بتوانند کار نشد را بدست آورند.

مصلحی در پایان تاکید کرد: عده‌ای اگر جان به جان آنها کنند ولایتمدار یهود، نصاری و آمریکا هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: