کد خبر: ۲۰۷۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
رهبر انقلاب در دیدار مردم استان آذربایجان شرقی:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟
در آستانه سالگرد قیام ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم انقلابی استان آذربایجان شرقی (چهارشنبه 27بهمن) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش جنوب نیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه امسال 22 بهمن برای کشور آبرو شد، فرمودند: بنده زبانم قاصر است از اینکه از ملت تشکر کنم. خدا را باید شکر کرد. این نسل سوم و چهارم انقلاب است که می‌آید مقابل دشمن می‌ایستد و حرف قاطع خود را می‌زند.

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/11/27/2075694_768.jpg

ایشان با بیان اینکه مسئولان این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آنها از فعالیت‌های ما مسئولان به حساب نیاورند، گفتند: مردم گله‌مندند. مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند، خاطرنشان کردند: اینها به نظر من معنی ندارد. مردم با هم متحدند. چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟ بله، مردم با آن کسانی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.

ادامه دارد...
برچسب ها: رهبر انقلاب
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: