کد خبر: ۲۰۷۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت که زمان ثبت نام انتخابات شوراها در شهرهای بالای 200 هزار نفر زودتر از موعد مقرر و احتمالا اوایل اسفندماه خواهد بود.
به گزارش جنوب نیوز، سیدرمضان شجاعی کیاسری در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم درباره تمهیدات وزارت کشور برای برگزاری انتخابات گفت:‌ وزارت کشور در حال آماده سازی و تهیه امکانات و تجهیزات انتخاباتی اعم از صندوق ها و تعرفه های عکس از ساماندهی فضای اجرایی شدن انتخابات و مسئولیت و ماموریت های خود اش است.

وی با بیان اینکه تعیین زمان قطعی ثبت نام انتخابات شوراها به مجلس باز می گردد، گفت: آن‌ها باید زمان آغاز ثبت نام  را مشخص کنند . البته با توجه به اینکه طبق اعلامات حجم کاندیداها در انتخابات شوراها زیاد است قرار شده زمان ثبت نام انتخابات شوراها برای شهرهای بالای 200 هزار نفر مقداری عقب تر بیفتد که احتمالا به اوایل اسفندماه موکول می‌شود اما زمان آن هنوز مشخص نیست.

شجاعی کیاسری در جمع بندی گفت: بر این اساس زمان ثبت نام انتخابات به دو بخش شهرهای بالای 200 هزار جمعیت و کمتر از 200 هزار جمعیت تقسیم می‌شود و ثبت نام در شهرهای بالای 200 هزار نفر زودتر از موعدی که قرار است به صورت رسمی ثبت نام صورت گیرد ،‌انجام می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: