کد خبر: ۲۰۵۸۷۵
تعداد کل نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۹ - ۱۸ دی ۱۳۹۵
قابل توجه معاون تازه وارد استاندار بوشهر:
آقای گراوند اگر تصورتان در مورد مردم استان بوشهر که اکنون شما وظیفه خدمت و تامین امنیت سیاسی آنها را به عهده دارید در این حد است پیشنهاد می کنیم تا دیر نشده پست تان را تحویل دهید.
اولین نشست رسمی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با فعالان سیاسی به جلسه ای با برخی اعضای حزب اعتماد ملی اختصاص داشت که انتقادات وی به عدم همراهی بدنه دولت با رییس جمهور به دلیل حضور نیروهای احمدی نژاد در کنار واکنش به اختلافات اصلاح طلبان از سرفصل های آن بود.

به گزارش جنوب نیوز، گراوند که پیش از این، معاون مدیرکل سیاسی وزارت کشور نیز بوده است در این جلسه اظهاراتی را بدون سند و مدرک ارائه کرد که هیچ عقل سلیمی نمی تواند آن را بپذیرد.

گراوند که گویا دل پری از اوضاع نابسامان کشور داشته و عمیقا معترف به این اصل بوده که دولت یازدهم نتوانسته توقعات میلیون ها مردمی که رأی شان را به سبد دولت امید ریخته اند برآورده کند در سخنانی بی پایه تمام مشکلات و کم کاری های دولت یازدهم را مربوط به فعالیت های دولت های نهم و دهم انداخته و تا آنجا پیش رفت که گفت: 95 درصد مدیران احمدی نژادی در بدنه دولت باقی مانده اند و سنگ اندازی می کنند.!!

به جای تفرقه افکنی برنامه هایتان را ارائه دهید/ گوش بوشهری ها از شعار پر است

نکته عجیب و قابل توجه این است که یا آقای گرواند از علم ریاضی و مبحث درصدها بی اطلاع هستند یا اینکه اطلاعات ایشان از دنیای سیاست و تغییرات مدیریتی در بدنه دولت یازدهم بروز نشده و ایشان در این تقریبا چهار سال نوعی فراموشی گرفته اند.!

با نگاهی گذرا به تغییرات مدیریتی که در استانی کوچک مانند بوشهر رخ داده می توان به اظهار نظر غیر کاشناسی و صدالبته مضحک معاون تازه وارد استاندار بوشهر پی برد. در واقع از ابتدای دولت یازدهم تمامی مدیران از بالاترین سطح تا پایین ترین آنها در بخش ها و روستاهای کوچک نیز تغییر کرده و همین مدیران نیز در بدنه دستگاه خود تغییرات عمده ای حتی تا بخش های کارشناسی و خدماتی انجام داده اند.

حال چرا مقامی که پیش از این معاون مدیرکل سیاسی وزارت کشور را نیز به عهده داشته بی مهابا چنین اظهاراتی دارد خود جای سوال و البته تامل دارد.

گرواند که خود را یکی از حامیان اصلی دولت روحانی معرفی کرده که قبل از انتخابات برای او سخنرانی و تبلیغات می کرده، حالا در آستانه انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری به صورت شتابزده و عجولانه ای چنان اظهاراتی را مطرح می کند که بیشتر به خودزنی سیاسی شبیه است تا نظری کارشناسانه!

گویا گراوند نیز مانند همه هم سنگران خود در دولت یازدهم به این نکته اساسی پی برده که دولت متبوعش با تمام شعارها و شوی تبلیغاتی که از ابتدا به راه انداخت اکنون نتواسته به جزیی ترین وعده هایش نیز عمل کند و فضای عمومی جامعه حالا سرخورده و ناامید از انتخابی که در ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ انجام داده منتظر انتخابات جدید است تا با تغییر دولت تدبیر و امید، تدبیری کنند شاید حال و روزشان بهتر شود. از همین روست که او دست به ارائه آماری عجیب می زند و احتمالا مردم بوشهر را ناآگاهان بیسوادی می داند که می تواند هر آمار و ارقام دروغی را به خوردشان دهد.

جناب آقای گراوند اگر تصورتان در مورد مردم شریف استان بوشهر که اکنون شما وظیفه خدمت و تامین امنیت سیاسی آنها را به عهده دارید در این حد است پیشنهاد می کنیم تا دیر نشده پست تان را تحویل داده و ضمن عذرخواهی از مردم عرصه را برای فردی اصلح تر و آگاه تر خالی کنید و اگر اظهارات شما تنها جهت توجیه کم کاری های دولت متبوعتان است که شایسته نیست وقت و انرژی که می توانید جهت احقاق حق مردم شریف استان بوشهر به کار ببرید صرف اظهار نظرهای شخصی و جناحی خود کنید.

مردم استان زرخیز بوشهر از شعارهای تکراری و بدون عمل دولت تدبیر و امید خسته اند و منتظر معجزه ای هستند که شاید در این چند ماه باقی مانده رخ دهد شاید بتوانند کمی نفس بکشند. هر چند شما عاجز از انجام چنین معجزه ای هستید اما حداقل همین زمان اندک باقی مانده را لطفا صرف دعواهای سیاسی خود نکنید تا خاطر مردم استان بوشهر را بیشتر از این رنجیده نکنید.

اکنون بهتر است به جای این اظهار نظرهای مضحک برنامه هایتان را برای مردم بوشهر تشریح کنید و بگویید چند مره حلاجید؟
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰
بوشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
1
8
..............بوشهر ولایتمدار جای اصلاح طلبانی...مثل شما نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
1
6
زنده باد جنوب نیوز حق گو
لیراوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
1
6
حزبی که این اقا باهاش نشست داشته توسط رییس فتنه تاسیس شده و کانون فتنه می باشد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
6
2
معاون جدید استاندار از افراد نیک روزگاره این همه هجمه فقط بخاطر دشمنی شماهاست با ایشون
حقگو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
2
ضمن تشکر از جنوب نیوز
احتمالا مدیر عزیزهمینطور امده روی صندلی معونت نشسته واطلاعی از انقلاب نیروی انسانی دولت در استان نداردنه تنها به دلخواه غربال نیرویی کرده بلکه به دلخواه افراد مبتدی به عنوان مدیر استخدام کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
1
1
درودبرشما
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
1
3
بالاخره حرف حق هم در جنوب نیوز دیدییممممممم
عالیشوندی شیراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
2
0
احمدی نژاد هر چه که بود و هرکاری که کرد طرفدار مردم و با ولایت بود
شما چه مدیران این دولت انگار از دماغ فیل افتادن
نگاه زندگی مردم کنید در دولت شما همه بی پول شدن وضع اقتصادی داغون شده
خدا خودش به فریادمون برسه
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
1
1
تمام بد بختی مردم ایران از مدیران نا لایق است که البته در رولت نهم ودهم این مدیران نالایق خیلی بیشتر بوده و هنوز ما داریم چوب بی لیاقتی آنها را می خوریم
احورا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
0
به قول یه بنده خدای احمدی نژاد چهارسال پیش رفت و پست را به شما داد نکن میگین چهار سال کم است لابد میخواید چهار سال دیگه حکومت کنید خدا به مردم رحم کنه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: