کد خبر: ۲۰۵۷۷۸
تعداد کل نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۱۶ دی ۱۳۹۵
٣ پسر جوان در اقدامی شیطانی دختر جوانی را در شرق تهران تسلیم نیت شومشان کردند. روز ١١ آذر ماه سال جاری دختر٢٣ ساله‌ای با حضور در کلانتری ١٣٢ نبرد از ماجرای گرفتار‌شدنش در دام ٣پسر پرده برداشت.
به گزارش جنوب نیوز به نقل ازرکنا، این دختر در حالی که اشک می‌ریخت به مأموران گفت: روز گذشته خانه یکی از دوستانم در بلوار ابوذر بودم و پس از ملاقات دوستم قصد رفتن به خانه را داشتم که پراید سیاه‌رنگی جلوی پایم توقف کرد و من که فکر می‌کردم پسر جوان مسافرکش است، سوار بر خودروی‌اش شدم.

وی افزود: در ادامه مسیر ٢ پسر جوان دیگر به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید شدند تا اینکه در نزدیکی خانه‌مان از راننده خواستم تا در کنار خیابان توقف کند که ناگهان پسر جوانی که در صندلی عقب نشسته بود، چاقوی دسته مشکی را از زیر لباسش بیرون کشید و با تهدید به قتل خواست ساکت بمانم.

ابتدا فکر می‌کردم آنها قصد سرقت گوشی موبایل و پول‌هایم را دارند، اما خودرو شروع به حرکت کرد و ٣ پسر جوان با تهدید چاقو مرا به داخل خانه‌ای در همان منطقه بلوار ابوذر انتقال دادند.

سیما که به‌سختی حرف می‌زد، گفت: ٣ پسر جوان با تهدید چاقو مرا تسلیم نیت شیطانی‌شان کردند و با گوشی موبایل‌شان نیز از رابطه سیاه‌شان فیلمبرداری می‌کردند. ٣ جوان شیطان‌صفت پس از اجرای نقشه‌شان، مرا در خیابان رها کردند و با نشان‌دادن فیلم ضبط‌شده تهدید کردند اگر از آنها شکایت کنم، فیلم سیاه را در فضای مجازی پخش خواهند کرد. در این مرحله پرونده در اختیار مأموران اداره ١٦ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. کارآگاهان با راهنمایی دختر جوان موفق به شناسایی خانه شیطانی ٣ پسر جوان در منطقه بلوار ابوذر
شدند.
مأموران موفق شدند روز ٢٣ آذر ماه یکی از متهمان را که کامران نام دارد، در خانه‌اش دستگیر کنند. کامران ابتدا سعی داشت خود را بی‌گناه معرفی کند اما وقتی در برابر سیما قرار گرفت، به‌ناچار لب به اعتراف گشود و راز اقدام شیطانی‌اش را فاش کرد. در ادامه مأموران با اطلاعات به دست آمده از کامران موفق به دستگیری ٢ جوان دیگر که در این ماجرا نقش داشتند، شدند. ٣جوان در همان تحقیقات ابتدایی به اقدام شیطانی‌شان با دختر جوان اعتراف کردند. بنا به این گزارش، ٣ جوان شیطان‌صفت برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره ١٦ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
0
0
اعدام در ملا عام کمترین مکافات برای چنین متجاوزان حیوان صفتی است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: