کد خبر: ۲۰۵۶۴۲
تعداد کل نظرات: ۲۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲:۰۲ - ۱۴ دی ۱۳۹۵
اظهارات عجیب معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر؛
اولین نشست رسمی گراوند معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با فعالان سیاسی به جلسه ای با برخی اعضای حزب اعتماد ملی اختصاص داشت.
اولین نشست رسمی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با فعالان سیاسی به جلسه ای با برخی اعضای حزب اعتماد ملی اختصاص داشت که انتقادات وی به عدم همراهی بدنه دولت با رییس جمهور به دلیل حضور نیروهای احمدی نژاد در کنار واکنش به اختلافات اصلاح طلبان از سرفصل های آن بود.

به گزارش جنوب نیوز،
حزب اعتماد ملی یکی از احزاب اقماری اصلاح طلبان است، این حزب که در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری با دبیرکلی مهدی کروبی از سران فتنه به میانه میدان آمده بود با شکستی سهمگین روبرو شده و بعد از انتخابات یکی از پایه‌های فتنه عظیم آمریکایی انگلیسی صهیونیستی 88 شد.

سخنان عبدالکریم گراوند که پس از انتقادات و اظهارات حاضران مطرح شده، به نقل از روزنامه پیام عسلویه در ادامه آمده است:

دولت احمدی نژاد بهترین خدمت را به رژیم صهیونیستی کرد

سرنوشت کشور با حضور هر دو جریان اصلاحات و اعتدال رقم خورد که از آن مسیر خطرناک و ویرانگر احمدی نژادی دور شد. تردیدی نیست اگر با آن شیوه پیش می رفتیم واقعا کشور به نابودی کشیده می شد.

بگذارید نکته ای بگویم؛ احمدی نژاد با آن برخورد ها و صحبت هایی که داشت بیش از هر دوره دیگری در تاریخ انقلاب، خیال رژیم صهیونیستی را راحت کرده بود که ایران با این روش و هزینه های سرسام آوری که پرداخت می کند هیچ خطری برای آن رژیم نمی تواند محسوب شود.

95 درصد مدیران احمدی نژادی در بدنه دولت باقی مانده اند و سنگ اندازی می کنند

بدنه دولت باید همسو با خواسته های شما باشد
نگاه دولت باید به حامیانش باشد. در همه دنیا همین گونه است. احزاب ما اگرچه شکل و شمایل کامل حزبی را ندارند، اما هزینه می دهند که قدرت را به دست بگیرند تا سیاست ها و منویاتشان اجرا شود. این حق به جانب شماست و درست می گویید و درخواست و مطالبه شما صحیح است که بدنه اجرایی دولت باید هم سو با تلاش شما و خواسته های شما باشد. درون خانواده اصلاح طلب ما باید کنار هم بمانیم. با همه گله مندی ها ،  با همه مشکلات و ضعف هایی که وجود دارد، رسالت خودم را نزدیک کردن قلوب اصلاح طلبان می دانم. از تجارب تلخ گذشته باید برای آینده درس بگیریم.

من دنبال تفاهم و ایجاد وحدت میان اصلاح طلبان هستم. ما یک خانواده هستیم

ما همه یک مسیر را انتخاب کرده ایم. من هم روزی همین جایی بودم که شما هستید. ما هم ازانجمن های اسلامی دانشجویی شروع کردیم. بعدا در مسیر اجرایی قرار گرفیتم. ما همه دغدغه مشترک داریم و آن هم بازگشت به عقلانیت است. من دنبال تفاهم و ایجاد وحدت میان اصلاح طلبان هستم. ما یک خانواده هستیم.

ما کشور را در آستانه فروپاشی تحویل گرفتیم

شما اوضاع کشور را در نظر بگیرید. ما کشور را با منفی شش درصد رشد اقتصادی تحویل گرفتیم. هشدار بسیار مهمی که یکی از اقتصاددانان بزرگ کشور به عالی ترین مقامات نظام داد که اگر دغدغه امنیت و بقای ایران را داریم باید این دعواها را کنار بگذاریم و دست به دست هم بدهیم و فکری به حال این اوضاع کنیم. کتابی که دکتر رنانی در 5 نسخه به سران نظام داد و نامه های مهمی که نوشت و من رویت کرده ام و رنانی در نامه هایش مطرح کرد که کشور در آستانه فروپاشی است و نیاز به آرامش و امنیت و سیاست خارجی هم سو با سرمایه گذاری دارد تأثیر مهمی بر تصمیمات کلان کشور گذاشت.

شبانه روز دنبال آن هستند که دولت را ناکارآمد جلوه دهند

همین آقایان را ببینید که بعد از روی کار آمدن روحانی چه بلایی به سر او آورده اند. نمی گذارند یک لیوان آب خوش از گلوی او پایین برود. همین مسئله برجام را نگاه کنید. تهدید های مهمی را برطرف کرده و فرصت هایی را به وجود آورده، اما شبانه روز تلاش می کنند که کارهای مثبت دولت را ناکارآمد و نا درست جلوه بدهند. در حوزه درمان کارهای بسیار مهمی انجام شده. اما ببینید همین را هم با سوءاستفاده از صدا و سیما و کارشناسان آن چنانی چگونه دارند وارونه جلوه می دهند و در چشم مردم سیاه می کنند.

معضل کنونی اشتغال محصول سیاست های احمدی نژاد است

کشور واقعا به لحاظ اقتصادی مشکلات پیچیده ای دارد. در دولت قبل قریب به هفتصد میلیارد دلار درآمد نفتی داشتیم. از زمان دارسی تا قبل از دولت روحانی 1200 میلیارد تومان کل درآمد نفتی ما بوده. دولت این آقا به اندازه کل دوران قبل از خودش درآمد کسب کرده است. اما نتیجه اش تورم  40درصدی و رشد اقتصادی منفی بوده. با آن نحوه مدیریت کشور به این جا رسیدیم که این حجم از بیکاری وجود دارد. اشتغال این حزب و آن حزب هم ندارد. همه جوانان را در بر می گیرد.

نمی گذارند مشکلات سرمایه گذاری حل شود چون می خواهند دولت را ناکارآمد جلو دهند

اگر اجازه می دادند که سرمایه گذاری صورت بگیرد و این همه برای سرمایه گذاری سنگ اندازی نمی کردند و می گذاشتند دولت در جذب سرمایه های خارجی موفق باشد، مشکلات بازار و بخش خصوصی حل می شد و جوانان ما اصلا دنبال اشتغال دولتی نبودند و نمی رفتند. اگر می گذاشتند که فضای کسب و کار را بهبود ببخشیم و سرمایه ها را جذب کنیم در بخش اشتغال خیلی از مشکلات تعدیل می شد. اما درد آنجاست که نمی گذارند؛ چون می خواهند دولت را ناکارآمد جلوه دهند.

مدیران احمدی نژادی در دولت علیه دولت سنگ اندازی می کنند

دولت باید نگاهش به نیروهای حامی خود باشد. شما برای روی کار آمدن این دولت زحمت کشیدید و هزینه دادید. شعار این دولت هم اعتدال و استفاده از ظرفیت ها بوده. من صراحتا عنوان کرده ام و در این جا هم می گویم ما به هیچ عنوان در بدنه دولت اجازه نمی دهیم مدیران غیر همسو با دولت وجود داشته باشند و در کار دولت کارشکنی کنند و سنگ اندازی نمایند. اما هست. می کنند این کار را! دارند مدیران دولتی علیه دولت سنگ اندازی می کنند. نمی توان این را کتمان کرد.

دولت نگفت ایران را در چه وضعیتی تحویل گرفت تا الان این برخوردها با ما شود

ضعف در حوزه رسانه ای واقعیت است. متأسفانه قسمت رسانه ای دولت بسیار ضعیف عمل می کند و وزارت خانه ها اصلا پاسخ نمی  دهند. وزارت خانه تخصصی می داند مثلا در حوزه مسکن چه فجایعی اتفاق افتاده و چه مشکلاتی داشته اما پاسخ نمی دهند. شاید یکی از مهمترین اشکلاتی که متوجه این دولت بوده و هست این است که در همان ابتدای کار نیامد به همه شفاف بگوید که من چه وضعیتی را تحویل گرفتم. چه وضعیتی به من تحویل داده شده. ایران را به چه روز دراورده بودند. دولت این را نگفت تا الان این برخوردها با ما شود.

اصلا نمی توان منکر فضای نا مطلوب دانشگاه ها شد

به یاد  بیاوریم قبل از آمدن این دولت، ما در چه وضعیتی بودیم و چه اوضاعی داشتیم. آیا حتی می توانستیم یک جلسه عادی در یکی از منازل خودمان بگیریم؟ نمی گوییم فضا کاملا باز شده و شرایط مناسبی است، خیر! اصلا نمی توان منکر فضای نا مطلوب دانشگاه ها شد. دوستان هم اشاره کردند که در وزیر قبلی وضعیت به مراتب بهتر از وزیر کنونی بود، ولی آن فضا با استیضاح وزیر ادامه پیدا نکرد. بهبود فضای دانشگاه ها خواسته ما هم هست و باید پیگیری شود و پیگیری هم می کنیم. این گونه نیست دست روی دست بگذاریم تا هر کار خواستند کنند. اگر باید ورود کرد، ورود خواهیم کرد. اما این مشکلاتی که دولت با آن رو به روست، تا حدی در اختیار ماست.

در زمان احمدی نژاد ساکت بودند و حالا با تمام قوا علیه ما هستند

شما صدا و سیما را ببینید. صدا و سیما یک دولت است دیگران را نگاه کنید. تریبون ها را ببینید که چه می کنند. در حوزه کشتی سازی در زمان دولت احمدی نژاد با کره جنوبی قرار داد بسته شد. ولی قرارداد به تحریم ها برخورد کرد و معطل ماند. کره از ما شکایت کرد و نتیجه شکایت این شد که ما 175 میلیون دلار جریمه شدیم. دولت رفته چانه زنی کرده و آنها را متقاعد کرده که تجدید نظر کنند. اما کسی آن موقع بلند نشده که به احمدی نژاد اعتراض کند که شما اگر می خواهید کشتی بسازید چرا به داخل توجه نمی کنید. آن موقع برایشان اقتصاد مقاومتی مطرح نبود، اشتغال داخل مطرح نبود، این موضوعات اهمیتی نداشت اما حالا ببینید چه روز دولت آورده اند که چرا قرارداد کشتی سازی را با داخل نمی بندید. هیچ یک از این آقایان در سال 1386 متعرض دولت نمی شد که این قرار داد را چرا با خارجی ها بسته اید و به نیروهای بومی اتکا نمی کنید. ولی الان ببینید بابت قرارداد کشتی سازی با دولت کره چه بلایی به سر دولت روحانی می آورند که این دولت ضد اقتصاد ملی، ضد تولید و ضد اشتغال است.

باز هم می گویم، به هیچ وجه نمی گذارند سرمایه گذاری تحقق پیدا کند

گراوند در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت : باز هم می گویم، به هیچ وجه نمی گذارند فضای کسب و کار بهبود پیدا کند. به چه زبان باید گفت؟ سرمایه گذار وقتی احساس کند امنیت وجود دارد سرمایه گذاری می کند. اما آقایان وقتی یک فضای غبار آلود ایجاد می کنند، هیچ سرمایه گذاری نمی آید سرمایه گذاری کند. اینها فضا را دارند جوری پیش می برند که به همه القا شود معلوم نیست چه اتفاقی قرار است بیفتد. حتی در فکر سرنوشت کشور هم نیستند. منافع جناحی و حزبی خود را به همه چیز و به منافع ملی ترجیح می دهند. اگر دنبال منافع ملی بودند که اشتغال برای خیل کثیری از جوانان ایجاد شود و بتوانند تشکیل خانواده بدهند، همه می گفتند باید این دولت که همه جناح های سیاسی در آن شریک هستند کمک شود و فضای امنی ایجاد شود تا سرمایه گذار بیاید و سرمایه گذاری کند. تعبیری که در خصوص سرمایه گذار وجود دارد این است که سرمایه گذار مثل مرغ تخم طلاست. هر جایی نمی رود تخم کند. امنیت و آرامش می خواهد. این که نمی شود در تریبون هایشان، سایت هایشان با آن امکانات پولی و... شبانه روز القا کنند که قرار است برجام به هم بریزد و از هم بپاشد و سخنانی از این دست.

چرا اصلاح طلبان بوشهری اختلافات را به رسانه ها می کشانند

گله مندی هایی در حوزه اصلاح طلبان بوشهر داشتیم و داریم که اگر اختلافی داریم نباید جوری رفتار کنیم که تریبونی درست شود و مخالفان اصلاحات از آن سوءاستفاده کنند و علیه اصلاحات و دولت به کار بگیرند. الان در این جلسه مطالبی مطرح می شود که بسیار خوب است، ولی در این اتاق باید بماند. چرا باید اختلافات را به این شکل به رسانه ها بکشید و علیه هم این بیانیه ها را صادر کنید. این اشتباه است.

ما با مجلس قبل در خصوص انتصاب فرمانداران واقعا مشکل داشتیم

من مسئول انتصابات فرمانداران در وزارت کشور بودم. ما معذوریت هایی داشته و داریم. محدودیت هایی هست. اما باز هم جایی که واقعا احساس می کردم که انتصاب یک فرماندار باعث گلایه مندی دوستان در جغرافیای خاصی می شود، زیر بار نمی رفتم و تا آخرین نفس می ایستادم. اما ما واقعا در مجلس قبل در حوزه انتصابات با مجلس مشکل داشتیم. اصلا اجاره نمی دادند. مجلس قدرت داشت و می توانست استیضاح کنند. این را هم بگویم این شیوه غلط است که معاونی از تهران زنگ بزند که این کار بشود یا نشود و در استانی اعمال سلیقه و اعمال نفوذ کند. این کار غلط است و نباید باشد. اما هست. نمی توان به این سادگی این مشکلات را حل کرد.

یک سال خانه نشین بودم، ولی هیچ اعتراضی علیه دولت نکردم

ما همه یک مجموعه هستیم. از این دولت حمایت کردیم. آقای خاتمی با علم این که این کشور باید از آن شرایط برگردد از روحانی حمایت کرد. وگرنه دوستان اصلاح طلب و مجوعه کلان اصلاحات در بحث مدیریت ها مطالبه ای از روحانی نداشتند. دغدغه اصلاح مسیر داشتند. خود من در حمایت از روحانی سخنران بودم اما یک سال خانه نشستم. چیزی هم نگفتم چون نباید هزینه می ساختیم. نباید هزینه بی خودی بدهیم و تریبونی برای رقبا بسازیم. حرف ها باید میان خودمان باشد نه در فضای رسانه ای به آن شکلی که در بوشهر اتفاق افتاد.

میوه اختلافات اصلاح طلبان را رقبا در انتخابات خواهند چید

اینکه عده ای از دوستان فکر می کنند ما خط کش گذاشته ایم که چه کسی در جلسات باشد یا چه کسی نیاید اصلا این طور نیست. اصلا و ابدا این خط کشی ها میان ما جایی ندارد. ممکن است جایی باید صد نفر دعوت بشوند که کمی مشکل ساز می شود. چون مجموعه اصلاحات آنقدر بزرگ و پر تعداد است که نمی توان همه را برای همه همایش ها دعوت گرفت ولی تعمدی وجود ندارد. اعلام هم کرده ام که در باب جامعه اصلاح طلب استان هر چه به من بگویند من یک کلام علیه اصلاح طلبان نخواهم گفت. بدون وحدت و وفاق ما کار پیش نمی رود. من در بدو ورود به استان با قضیه خانم ابتکار برخورد کردم و بعد هم کار ها و جلسات و سفرهای پیاپی به تهران مانع شد که این نشست ها در همان آغاز برگزار شود. اما بنای من از همان ابتدا ایجاد وفاق میان اصلاح طلبان بوده و هست. نباید بگذاریم اختلافات به این شکل همه چیز را خراب کند که بعد رقبا میوه اختلاف ما را در انتخابات شورا ها بچینند. ما باید بپذیریم که با همه اختلاف سلائق و نظرها همه اعضای یک خانواده هستیم. برنامه ریزی می کنیم که بعد از این با فراغت بیشتری با سران اصلاحات بوشهر و دیگر اقشار اصلاح طلب دیدار باشد. باید بتوانیم اتاق فکر جوانان تشکیل دهیم و از جوانان زبده اصلاح طلب بخواهیم که راهکار بسازند و به ما بگویند، ما به نوبه خود پیگیری کنیم شاید بتوانیم برخی از آن ها را هم انجام دهیم.

مدیران احمدی نژادی در دولت روحانی در سراسر کشور جولان می دهند

جولان مدیران احمدی نژادی نه تنها در اینجا که در مرکز و همه جا دیده می شود و متأسفانه این وضعیت نا به هنجار را حاکم کرده. در رابطه با فرمانداران و بخشداران کشور، اطلاعات همه آنها پیش من است. ما برای اولین بار در طول تاریخ وزارت کشور وارد حریم اطلاعات مدیران اجرایی دستگاه های دولت شدیم. من هم مأمور آن بودم که اطلاعات مدیران اجرایی را جمع آوری کنم تا بدانیم چه کسانی اطلاح طلب یا اعتدالی هستند و چه کسانی هم آن طرفی هستند.

در بسیاری از وزرات خانه ها حتی 5 درصد مدیران احمدی نژادی نیز تعویض نشده اند

ثمره آن غربال گری این بود که دانستیم در بسیاری از وزارت خانه ها شاید 5 درصد مدیران احمدی نژادی هم بعد از آمدن روحانی بر سر کار، عوض نشده اند و هنوز هم در اختیار جناح رقیب است و سنگ اندازی می کنند. در استان هم معذوریات ها و محدودیت هایی هم هست.

در دولت گذشته حدود 70 درصد از فرمانداران خارج از کادر بودند که خلاف قانون بود. ما نمی توانیم ضد قانون باشیم. قانون شکنی احمدی نژادی که هنر نیست. ما باید به قانون برگردیم. ما که نباید همان رفتارهایی را تکرار کنیم که به آن انتقاد جدی داشتیم و آن را باعث به قهقرا رفتن ایران قلمداد می کنیم.

بدنه دولت با رئیس دولت همراه و هم سو و هم قدم نیست

دولت روی شعارهایش مصمم است ولی اختیارات دست دولت نیست. دولت حداقل ده بیست گام از کابینه اش جلو تر است. رئیس دولت تک ستاره تیمش است و همیشه خودش حرف هایش را زده. این ضعف دولت است که بدنه دولت با رئیس دولت همراهی لازم را ندارد. در دولت اصلاحات من فرماندار دولت بودم. مدیران به آن دولت وفادار بودند و اعتقاد داشتند و پای اعتقادشان هم ایستاده بودند و هماهنگی خوبی میان رئیس دولت اصلاحات و فرماندار و بدنه اجرایی اش وجود داشت. در دولت احمدی نژاد هم همین بود. اما در این دولت این گونه نیست. چون شعار ما این بود که از همه ظرفیت ها استفاده کنیم، بعضی ها سر سفره نشستند ولی از سفره دفاع نمی کنند. دولت باید بدنه ای داشته باشد که از آن دفاع کنند. دولت مشکلاتی دارد که همه مشکلات را نمی توان در فضای عمومی و رسانه ای مطرح کرد. ولی هست و بسیار هم مشکل ساز هستند.

استاندار بوشهر، با دست خالی کارهای بسیار ارزشمندی کرده

دولت روحانی در مجموعه استانداری بوشهر با مدیریت آقای سالاری کارهای بسیار بزرگ و ارزشمندی کرده اند. شما ببینید وضعیت بودجه کشور را. پولی در اختیار استان ها نبوده و سالاری هرکار کرده با دست خالی این کارها را انجام داده.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
3
4
نه بابا اینطور نیست مدیران احمدی نژآد همه برکنار شدند اگر منظورتان کار کنان ادارات است که اینها بعضا از سی سال قبل تا کنون وارد دولت شده اند و تا باز نشستگی مهمان شما هستند اگر تک وتوکی رئیسی فرمانداری مانده مهر غلامی دولت بر پیشانی دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
4
4
این هم آخرش آمده تابا بدگویی به احمدی نژاد نصیبی ازدنیا ببرد!اما نمب داندکه دنیا سیصدسال جلو رفته واو درخواب بوده واین موضوعات دیگر برایشان حل مشکل نمی کند وخریداری ندارد.البته ...........
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
4
8
زیادحرف بی ربط گفتی متاسفانه.
احمدی نژادهرچی بود تموم شدورفت شما چه دستاوردی داشتید؟
فقط دروغ تحویل مردم دادید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
5
7
خود می ربیسبد ومی بافید آقای گراوتد :لابد اختلاس های دوراده هزار میلیاردی صندوف ذخیره فرهنگیان وهزاران میلیاردی بانکها ،گرانی مواد غذایی ،و سوار شدن امریکا برما ، وبی اعتیاری پاسپورت ایرانیها ،وحقوق نجومی مذیران و بازار بی رونق اقتصادی بالا رفتن قیمت دلار و بی ارزشی پول ایران هم و...........تقصیر دولت احمدی تژاد است !!!!!بگو بعد از چهار سال برای مردم بیچاره چه کار کردید .؟؟؟
داود
|
-
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
7
عملکرد ................شما ها گریبانگیر شماست به دیگران تهمت نزنید
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
0
7
تورو خدا مردم رو چي فرض كردين .بس كنين از اين تحليلهاي آبكي وغيرواقعي .
بابا خسته شديم ميفهميد يانه ؟
اردشیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
3
یعنی الان شماها مملکت درست کرده اید یک نمونه از عملی شدن وعده هایتان بگویید ما که در اکثر ادارات و نهاد ها مدیریت های فامیلی جناحی و استفاده از بازنشستگان دوره خاتمی رو می بینیم امروز عصر ارتباطات بروز است و بطور مستقیم همه مردم از هر اقدامی مطلع می شوند و میزان سواد دانشگاهی و درک سیاسی بسیار بیشتر از طرز تفکر شما هاست و استفاده از دروغ بدلیل حجم بالای ابزار های اطلاع رسانی دیگر جواب نمی دهد اینقدر که سنگ قانون را به سینه می زنید چرا فی شهای حقوقی میلیاردی دارید لابد منظورتان قانونی است که مخفیانه برای خودتان تنظیم و تصویب کرده اید بروید گند برجام ، وعده های دروغ خود ، سو استفاده از شعار اعتدال را جمع کنید شاید دولت قبل به فرض محال عامل بسیاری از خرابی ها بود شما اگر عرضه درست کردنش را نداشتید بیجا کردید آمدید و به مردم وعده های دروغ دادید
معلم گلستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
6
یادمان باشد دروغ جزو گناهان کبیره است!!! (در آموزش و پرورش از مدیرکل گرفته تا سرایدار مدارس رو هم تغییر دادند. بدون اینکه به اصل مهم شایسته سالاری توجهی کنند!)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
5
دست استاندار بوشهر درد نکنه با این معاون اوردنش این چه صحبت هایی همه ما ایرانی هستیم مگر میشود مدیر در کار مردم سنگ اندازی کند پس شما چکاره اید کشور بهم زدید با این برخورد های سیاسی هر کسی رعیس جمهور بشود رهبر تنفیس کند بر همه مدیران واجب خدمت کنند غیر از این خاعن به کشور کسی که رویکرد حزبی در خدمت انعکاس بدهد
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
0
5
این حرفها رو ول کنید . الان 4 ماهه منطقه ویژهد اقتصادی حقوق کارمنئدان را پرداخت نکرده و بیمه اذر هم پردغاخت نشده . کارمندان دیگه نان شب هم باید برن قرض بگیرن بجای این حرفها به داد این منطقه ویژه برسید
مبرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
3
5
درود بر احمدی نژاد عزیز انشالله همیشه صحیح و سلامت باشه. مدیران احمدی نژادی هم از نیروهای انقلابی و ولایی بودند شما چی هستند یه مشت اصلاح طلب......
بوشهري هاي خود بوشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
3
3
اولا درسته كه استان ما صاحب درست و حسابي نداره ولي اين آقا خودش رو معرفي كنه ببينيم از كجا اومده....دوما اين آقا بگه اگر واقعا داخل اين دولت هنوز مديران احمدي نژاد داره بخاطر سوء مديريت شماست كه متاسفانه براي همه مشهود است.......سوما احمدي نژاد مرد بود و مرد تر از اون نمياد چون هميشه خود را حداقل نوكر و خادم ملت ميدونست ولي شماها دزدان مملكت رو ذخيره نظام معرفي ميكنيد.
کهزادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
4
3
خدا بیامرزه پدر مادر احمدی نژاد یه مرد بود یه مرد...
بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
0
7
ما همیشه بدبختیم فرق نمی کند چه دولتی باشد هیچ دولتیش .هیچ ....برای ما نکرد
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
1
5
دست بردارید دیگه مردمو چی فرض کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
3
4
شما ها که نفوذی امریکا هستید
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
4
مدیران قبل با حال مقایسه کنید ببینید مدیری که از یه نهاد بر داشتید حالا چه بر سر اون نهاد اومده ویرانه شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
2
3
واقعا جناب هر چی ........به ولا قسم رو سفید کردی چرا .....و وعده 100روزه خودتان گردن این و اون می ندازید سالی که نکوست از بهارش پیداست اگر واقعا راست می گی عیب و. ایرادهای احمدی نژاد یک ساله پاک میکردید و سه سال دیگه به ملت خدمت می کردید واقعا .....و تمجدید و تشکر از دولت بقیه رو سفید کردی جناب عرضه داری پخش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
1
1
نه بابا اینطور نیست مدیران احمدی نژآد همه برکنار شدند اگر منظورتان کار کنان ادارات است که اینها بعضا از سی سال قبل تا کنون وارد دولت شده اند و تا باز نشستگی مهمان شما هستند اگر تک وتوکی رئیسی فرمانداری مانده مهر غلامی دولت بر پیشانی دارندبخشید برادر
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
0
0
نزدیک انتخاباته و4 ساله که ..............و دنبال مقصرند عوض اینکه از کارهایی که کردن حرف بزنند دنیال ........هستند اگر به اندازه سر سوزنی کار انجام دادید بگو والا .....
مرغ سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
1
0
سلام اقابان وخانم ها دقت کردید هیچ کس حرف این آقاراتاییدنکرده به این اقابفرماییدمشاوررئیس جمهورپیام شمارا گرفت شمادرلیست کاندیداستانداری شیرازقرارگرفتید انشاالله مبارکتان باشد.البته اگه یه کم سالادشو اضافه میکردیدشایددرلیست کاندیداتوری استانداری اصفهان یاتبریز قرارمیگرفتی حال برای باراول خوب بود .......درضمن مردم متوجه هستنداقا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: