کد خبر: ۲۰۵۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۸ - ۰۴ دی ۱۳۹۵
رضایتمندی و آسایش خاطر مسافرین و حفظ اقتدار نظام در صنعت هوانوردی سند افتخاری بزرگ برای سپاه حفاظت هواپیمایی است.
فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: در اجرای ماموریت در طول بیش از سه دهه فعالیت در حوزه حمل و نقل هوایی، سپاه حفاظت 26 مورد به هواپیماربایی، مداخلات غیرقانونی و راهزنی هوایی را طی سه دهه گذشته خنثی کرده است.

به گزارش جنوب نیوز، محمدرضا سلمان ‌پور در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مردمی‌‌ترین نهاد نظامی در سطح جهان است.

وی با تاکید بر اینکه رمز و راز موفقیت‌‌های سپاه در حرکت عاشورایی آن نهفته است، ادامه داد: تداوم اتصال سپاه و پاسداران به این حرکت تضمین‌کننده موفقیت‌های آنان در راستای رسالتشان خواهد بود.

فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه‌‌های استان بوشهر بیان داشت: بدون تردید امنیت پیش زمینه یک اجتماع سالم بوده و احساس امنیت نیز بسترساز توسعه جوامع انسانی است.

وی با اشاره به این که سعادت یک اجتماع در گرو حفظ و بقاء امنیت و احساس ناشی از آن است، عنوان کرد: سپاه حفاظت هواپیمایی به عنوان تشکیلات متولی تامین و حفظ امنیت می‌کوشد این امنیت و احساس ناشی از آن هم چنان پایدار و مستمر باقی بماند.

فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه‌ های استان بوشهر تصریح کرد: رضایتمندی و آسایش خاطر مسافرین و حفظ اقتدار نظام در صنعت هوانوردی سند افتخاری بزرگ برای سپاه حفاظت هواپیمایی است.

سلمان‌پور با اشاره به موفقیت 100 درصدی سپاه حفاظت فرودگاه در اجرای ماموریت در طول بیش از سه دهه فعالیت در حوزه حمل و نقل هوایی، خاطرنشان کرد: سپاه حفاظت 26 مورد به هواپیما‌ربایی، مداخلات غیرقانونی و راهزنی هوایی را طی سه دهه گذشته خنثی کرده است.

وی با بیان اینکه برخی از کشورهای غربی و منطقه‌ای درخواست شیوه‌های آموزشی سپاه حفاظت هواپیمایی داشته‌اند، اضافه کرد: تداوم آموزش‌های تخصصی در حوزه امنیت پرواز و اجرای برنامه‌های معنویت‌افزایی اهم برنامه‌هایی است که سپاه حفاظت هواپیمایی برای کارکنان در طول سال برگزار می‌کند.

سلمان‌پور افزود: به لطف پروردگار همکاران بنده در 5 فرودگاه استان بوشهر ضمن رعایت کامل قوانین و ضوابط موجود در کمال ادب و احترام به حقوق مسافرین سالانه امر چک و بازرسی تعداد 35 هزار مسافر و اثاثه همراه آنها را برابر مصوبات 529 شورای عالی امنیت ملی در بدو ورود به سالن‌های ترانزیت فرودگاه با موفقیت کامل به انجام رسانده است.

وی از اجرای مراسمی باشکوه در پنجم دی‌ماه به مناسبت سالروز تشکیل سپاه در فرودگاه خبر داد و گفت: این مراسم پنجم دی‌‌ماه با حضور امام جمعه بوشهر و مشاور عالی مقام معظم رهبری سرلشکر صفوی در سالن 22 بهمن سپاه امام صادق(ع) بوشهر برگزار می‌شود.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: