کد خبر: ۲۰۴۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۰ - ۱۶ آذر ۱۳۹۵
مسئول دبیرخانه قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در چهارمین مرحله طرح جمع آوری داوطلبانه دستگاه‌های گیرنده ماهواره، مردم استان بوشهر تعداد ۱۵۰ دستگاه از این گیرنده‌ها را تحویل دادند.

مراد کاظمی در نشست با خبرنگاران در بوشهر بیان اینکه برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای بیگانه بنیان‌های اعتقادی و استحکام خانواده‌های ایرانی را مورد هدف قرار داده است، اظهار داشت: طرح جمع‌آوری داوطلبانه ماهواره یکی از طرح های قرارگاه امربه معروف در سپاه پاسداران امام صادق(ع) استان بوشهر است که تاکنون در چند مرحله اجرا شده است.
 
وی با بیان اینکه استفاده از برنامه‌های ماهواره‌ای آسیب‌های اجتماعی و ضد‌اخلاقی به جوانان و نوجوانان وارد می‌کند افزود:  با اجرای  طرح جمع‌آوری ماهواره‌ها این آسیب‌ها کاهش یافته به طوری که خانواده‌ها داوطلبانه اقدام به تحویل  گیرنده‌های ماهواره‌های خود کرده‌اند‌.
 
مسئول دبیرخانه قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  با اشاره به اجرای مرحله چهارم این طرح خاطر‌نشان کرد:  در  چهارمین مرحله طرح جمع آوری داوطلبانه دستگاه‌های گیرنده ماهواره، مردم استان بوشهر  تعداد 150 دستگاه از این گیرنده‌ها  را  تحویل دادند.
 
وی با بیان اینکه نشست‌های نهضت روشنگری در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در حال برگزاری است تصریح کرد: برای منزوی ساختن رسانه‌های ضد انقلاب اسلامی و شبکه‌های اجتماعی فاسد و مصون سازی جامعه و ارتقای سواد رسانه‌ای، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های نهضت روشنگری در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در حال برگزاری است.
 
مسئول دبیرخانه قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان کرد: در  اجرای این طرح تاکنون بیش از یک‌هزار و 500 دستگاه گیرنده ماهواره از مردم استان بوشهر به صورت داوطلبانه جمع آوری شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: