کد خبر: ۲۰۳۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲:۴۲ - ۰۷ آذر ۱۳۹۵
بشار اسد پیش از این پرواز، آزمایش‌های پزشکی مفصلی انجام داده تا آمادگی وی برای چنین اقدامی مورد تایید قرار گیرد، زیرا افرادی که با این جنگنده پرواز می کنند نباید بیش از 35 سال سن داشته باشند
به گزارش جنوب نیوز، یک روزنامه لبنانی نوشت: رئیس جمهور سوریه برای آگاهی از آخرین وضعیت نبرد در حلب، با یک فروند جنگنده سوخوی بر فراز این شهر پرواز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه الدیار با اعلام این خبر افزود: پرواز بشار اسد با هدف اطلاع از آرایش نظامی نیروهای ارتش سوریه و نیز آگاهی از وضعیت مخالفان و تروریست ها صورت گرفته است.

به نوشته این روزنامه، پس از تماس های انجام شده میان دمشق و مسکو، مقرر شد که رئیس جمهور سوریه با یک فروند جنگنده دو کابین سوخوی که از پیشرفته‌ترین جنگنده‌های جهان به شمار می آید، در صندلی کمک خلبان بنشیند و به اتفاق یکی از ماهرترین خلبانان روسی، بر فراز حلب به پرواز در آید.

الدیار می افزاید: بشار اسد پیش از این پرواز، آزمایش‌های پزشکی مفصلی انجام داده تا آمادگی وی برای چنین اقدامی مورد تایید قرار گیرد، زیرا افرادی که با این جنگنده پرواز می کنند نباید بیش از 35 سال سن داشته باشند.

به نوشته الدیار، در این پرواز 40 دقیقه‌ای، بشار اسد مناطق مختلف حومه حلب را از آسمان رصد کرده و سپس به پایگاه حمیمیم بازگشته است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: