کد خبر: ۲۰۳۳۳۲
تعداد کل نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱:۲۷ - ۲۴ آبان ۱۳۹۵
تجمع هزاران دانشجوی استکبارستیز در بوشهر؛
دانشجویان انقلابی بوشهر دور هم جمع شدند تا بار دیگر به همه جهانیان ثابت کنند که حماسه سازان و فرزندان جمهوری اسلامی ایران و رهروان راستین امام خامنه ای هستند و هیچگاه تاب تحمل سخن زور به مملکت خود را ندارند.

به گزارش جنوب نیوز، تجمع بزرگ دانشجویان انقلابی بصیر خط امام(ره) در قالب کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار شامگاه یکشنبه در پارک شورای بوشهر و در کنار آب های نیلگون خلیج همیشه فارس در حالی برگزار شد که جمعیتی چند هزار نفره فریاد «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» را فریاد زند.

جوان انقلابی استان بوشهر با پیشینه درخشان تاریخی خود به عنوان مظهر مقاومت و ایستادگی و استعمارستیزی با الگو گرفته از بزرگان و شهدایی همچون رئیسعلی دلواری، بیژن گرد، نادر مهدی و توسلی ثابت کردند در برابر ظلم و ستم سر فرود نمی آورند.

دانشجویان انقلابی بوشهر دور هم جمع شدند تا بار دیگر به همه جهانیان ثابت کنند که حماسه سازان و فرزندان جمهوری اسلامی ایران و رهروان راستین امام خامنه ای هستند و هیچگاه تاب تحمل سخن زور به مملکت خود را ندارند.

در این مراسم که با استقبال باشکوه جوانان انقلابی همراه بود بارها و بارها فریاد «مرگ بر آمریکا» طنین انداز شد. عده ای از دانشجویان نیز با در دست داشتن دست نوشته های با مضمون «آقای روحانی...آمریکا شیطان بزرگ است شیطان را رمی کنید»، «شهدا مگر شما مذاکره بلند نبودید»، «هر جام زهری را با دست ساقی اش خواهیم شکست، آقایان خیر و صلاح مملکت در گفته های رهبر است»، «اعتماد به آمریکا خیانت به خون شهدا» اعتراض خود را به رفتارهای سیاستمداران و دولتمردان کشور نسبت به ابراز علاقه ارتباط با آمریکا نشان دادند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در این مراسم با اشاره به مبانی استکبار ستیزی و مبارزه با آمریکا گفت: خلیج فارس با سردارانی همچون رئیسعلی دلواری و شهدای خلیج فارس رشادت ها و مجاهدت فراوانی در سال های متمادی به خود دیده است.

وی افزود: برخی ها می گویند اگر با آمریکا ارتباط داشته باشیم مشکلات کشور حل می شود و یا اینکه گفته می شود چرا مرگ بر آمریکا می گویید و پرچم آمریکا را آتش می زنید و از این جور سوولات طرح می کنند.

گودرزی در پاسخ به این شبهه گفت: مگر ما با ملت آمریکا مشکل داریم، مرگ بر آمریکا احساس و عاطفه نیست، منطق پای کار است، این حرف ها نشان از هدف گذاری دقیق و درست ملت ایران است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: اینکه امام گفته است که محرم و صفر اسلام را نگه داشته است به مبانی ما برمی گردد و قیام عاشورا یک جنبه فردی دارد که ما برای امام مظلوم خود گریه می کنیم ولی جنبه اجتماعی آن استکبار ستیزی را در خود جای دارد.

وی بیان داشت: همه جوانان انقلابی پیشرفت، امنیت و اقتدار کشور را دوست دارند و ثابت می کنیم که شعور و شور را با هم داریم.

گودرزی با توجه به اینکه برخی می گویند ما توهم دشمنی داریم گفت: ما دشمنی را شروع کردیم یا آمریکا؟ از تاریخ 200 ساله حضور انگلیس در کشور و 63 ساله آمریکایی ها یک نشانه از دوستی آمریکا و انگلیس نداریم که به نفع ملت ما باشد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تأکید کرد: برخی مشاوران رئیس جمهور قلم به دستان مزدور هستند و کتاب می نویسند که آمریکا و دشمن ما نیست.

وی اظهار داشت: بر اساس نظرسنجی خود آمریکایی ها، آمار تنفر همه کشورها از آمریکا بالای 60 درصد است.

گودرزی با اشاره به اینکه سفیر سویس در تهران گفت، آمریکا قدرت را در منطقه از دست داده است بیان داشت: اقتدار آمریکا کم شده و با 30سال پیش قابل مقایسه نیست و رئیس جمهور آمریکا به دفعات مکرر، کتبا و شفاعا، چه قبل از برجام و چه بعد از برجام از ایران برای مذاکره درخواست کرده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به دخالت های آمریکا در منطقه و بحران سوریه افزود: برخی کشورها گفتن که بشار اسد تا 2 ماه دیگر دوام می آورد ولی 70 ماه مقاومت باعث شد مدل و منطق ایران در سوریه پذیرفته شود.

در این مراسم امین فرامرزی خواننده انقلابی استان بوشهر به اجرای چهار قطعه حماسی پرداخت. همچنین پرچم های آمریکا و اسرائیل در میان خشم جوانان به آتش کشیده شد. اجرای گروه رزم نوازان سپاه استان و نیز مدیحه سرایی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مرجع: گام نیوز
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
2
3
آخه مملکت را فقط میشه با مرگ بر این و مرگ بر اون اداره کرد؟ چند درصد این افرادی که دارند شعار میدن کار به درد بخوری برای این مملکت انجام دادند؟ چند تا مشکل از مردم این کشور حل کردند؟ یه روز میرسه که متوجه میشید راهی که رفتید .............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
1
2
همش پرچم وسفارتخونه آتیش بزنین وکارمندای سفارت روگروگان بگیرین هی مردم روبدبخت ترکنین.جناب ظریف وقتتو تلف نکن .این تندروهای ایران مذاکره حالیشون نمیشه.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: