کد خبر: ۲۰۳۱۵۰
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
امیدوارم خدواند به شما طول عمر بدهد، زیرا همواره پشتیبان و تایید کننده عزت و سربلندی و اقتدار ملت های مسلمان هستید
رهبر ائتلاف ملی بزرگترین مجموعه سیاسی عراق که دولت این کشور را در اختیار دارد، امروز چهارشنبه در دو پیام جداگانه شهادت تعدادی از زایران ایرانی را در شهر مقدس سامراء، به رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهوری ایران تسلیت گفت.

به گزارش جنوب نیوز، سید عمار حکیم در پیام ارسالی برای مقام معظم رهبری گفته است که با تاسف و اندوه فراوان خبر شهادت تعدادی از زایران ایرانی در هنگام انجام مناسک زیارت مراقد مقدسه در سامراء را دریافت کردیم.
 
رهبر ائتلاف ملی عراق ادامه داده است: شهادت این عده از زوار ایرانی را به حضرتعالی و ملت دوست ایران صادقانه تسلیت گفته و بار دیگر تاکید می کنیم که با عنایت پروردگار و حقانیت مواضع مان و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران، بر وحدت صفوف مردم عراق برای مقابله با تروریسم و نیروهای تاریکی در عراق و منطقه اصرار می ورزیم.
 
سید عمار حکیم خطاب به رهبر معظم انقلاب گفته است: امیدوارم خدواند به شما طول عمر بدهد، زیرا همواره پشتیبان و تایید کننده عزت و سربلندی و اقتدار ملت های مسلمان هستید.
 
رهبر ائتلاف ملی همچنین در پیام دیگری برای رییس جمهوری ایران که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت با تسلیت شهادت زایران ایرانی در سامراء ابراز امیدواری کرده که خداوند به خانواده های شهداء صبر جمیل و به مجروحان حادثه شفای عاجل عنایت کرده و شهدای این حادثه مورد رحمت و مغفرت پروردگار قرار گیرند.
 
بر اثر حمله تروریستی روز یکشنبه گذشته در شهر مقدس سامراء در 110 کیلومتری شمال بغداد، هشت زایر ایرانی شهید و دهها زایر دیگر نیز زخمی شدند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: