کد خبر: ۱۸۲۵۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
به گزارش جنوب نیوز، روزنامه کیهان نوشت: مدیر مسئول کیهان با سپاس از مردم درباره وضعیت سلامت خود گفت: از همه کسانی که پیگیر حال اینجانب بودند ممنونم و از خداوند برایشان خیر طلب می‌کنم.مسئله خاصی نبود و به لطف خداوند تعالی برطرف گردید.

صبح روزگذشته و همزمان با مراسم هفتگی زیارت عاشورای موسسه کیهان، حال عمومی حاج‌حسین شریعتمداری نامساعد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

پس از انجام آزمایش‌های اولیه،اختلال در فشارخون به‌عنوان عامل رخداد چنین وضعی تشخیص داده شد. به لطف الهی و اقدامات مفید پزشکان،مشکل برطرف و ایشان قصد بازگشت به موسسه کیهان را داشتند که پزشکان توصیه به استراحت و انجام معاینات بیشتر نمودند.

ماجرای بیماری شریعتمداری چه بود؟

اکنون حال عمومی ایشان مساعد است  و در بخش عمومی یکی  از بیمارستان‌های تهران بستری هستند  و با تماس‌های تلفنی و بررسی اخبار و گزارش‌هایی که قرار است در روزنامه منتشر شود امور روزنامه را مثل هر روز، تحت نظر و اشراف خود دارد.

ایشان در گفت‌وگویی با کیهان اظهار داشت: صبح سه‌شنبه در اواخر زیارت عاشورا،حس کردم سرگیجه دارم.به همین علت به بیمارستان مراجعه کردم.افت فشار خون محسوس بود ولی ظاهرا چیز مهمی نبود. پزشکان مقرر کردند برای اطمینان بیشتر، آزمایشات و معاینات دیگری هم انجام شود.  به هرحال مسئله خاصی نبود و به لطف خداوند برطرف گردید.به برکت دعای عزیزان و دوستان حالم خوب است و مثل همیشه درخدمت انقلاب هستم. از همه کسانی که پیگیر حال اینجانب بودند ممنونم و از خداوند برایشان خیر طلب می‌کنم.

پیش بینی می‌شود با پایان آزمایش‌ها و اطمینان از سلامت کامل مدیر مسئول کیهان، وی به زودی مرخص شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: