کد خبر: ۱۸۱۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۴ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۴

 اصلاح‌طلبان لیست‌شان را اصلاحاتی نمی‌دانند؛|درگیری لفظی اصلاح‌طلبان بر سر اصولگرایان حاضر در لیست بالا گرفت/ بگومگوی عارف با رئیس دولت اصلاحات

پس از حضور برخی افراد با سابقه اصولگرایی در لیست 30 نفره اصلاح‌طلبان، کشمکش میان برخی چهره‌های شاخص جریان موسوم به اصلاح‌طلبان بالا گرفته است.

منابع مطلع اعلام کرده‌اند که محمدرضا عارف سرلیست اصلاح‌طلبان، معنای حضور افرادی همچون کاظم جلالی و به طور کل رویکرد اصلاح‌طلبان را ترجیح علی لاریجانی بر عارف بویژه در ایام پساانتخابات و رقابت‌ها بر سر ریاست مجلس می‌داند.

محمدرضا عارف در دیداری حضوری با رئیس دولت اصلاحات، از وی به دلیل حمایتش از حامیان علی لاریجانی به شدت انتقاد کرده، با این حال پاسخ مثبتی نسبت به خود دریافت نکرده است.

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1394/12/4/1490991_767.jpg

محمدرضا تاجیک مشاور ویژه رئیس دولت اصلاحات نیز از  جمله منتقدان جدی حضور افراد با سابقه اصولگرایی در لیست 30 نفره اصلاح‌طلبان است.

بخش مهمی از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان نیز حضور چهره‌های نزدیک به اصولگرایان که سوابق مواضع شدیداللحن علیه اصلاح‌طلبان دارند را عدول قطعی از آرمان اصلاحات می‌دانند. این اصلاح‌طلبان می‌گویند شخصیت‌های اصلی جریان اصلاحات به نفع نتیجه‌گرایی، اصول را قربانی کرده‌اند.

برخی خبرنگاران رسانه‌های اصلاح‌طلب با شرط عدم درج نامشان، در گفت‌وگو با تسنیم تاکید کردند که به کل لیست اصلاح‌طلبان رای نخواهند داد چرا که آن را لیست اصلاح‌طلب نمی‌دانند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: