کد خبر: ۱۷۷۹۱۰
تعداد کل نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۲۰ دی ۱۳۹۴

تغییر مدیریتی؛|یک مدیر بومی جای غیر بومی را در استان بوشهر گرفت

در آئینی با حضور مسئولان، محمود سیفیان به‌عنوان مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر معارفه شد.
 
به گزارش جنوب نیوز، قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر اظهار داشت: قاچاق اثرات ناگواری بر اقتصاد کشور دارد و باعث کاهش درآمدهای گمرکی و ضربه‌زدن به اشتغال می‌شود.
 
عبدالمجید شهیدی بنجار با اشاره به تامین بودجه دولت از طریق فروش نفت، کسب مالیات و منابع متفرقه، اضافه کرد: از جمله منابع متفرقه می‌توان به درآمدهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اشاره کرد.
 
وی با اشاره به تحقق ۲۷۰ میلیارد تومان اموال تملیکی در سال جاری، بیان کرد: امسال ۳۵ درصد درآمدهای تدوین شده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی محقق شده است.

http://tamliki.ir/Portals/0/Img-Akhbar/cap.JPG
 
بخشی از درآمدهای استان بوشهر در استان هزینه شود
 
معاون توسعه‌ مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر نیز در این آئین به ظرفیت‌های بالای اقتصادی استان بوشهر اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از درآمدهای کشور از استان بوشهر تامین می‌شود.
 
سعید زرین‌فر با تاکید بر اینکه بخشی از درآمدهای استان بوشهر باید در همین استان هزینه شود، ادامه داد: بخشی از درآمدهای سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی برای توسعه‌ استان بوشهر هزینه شود.
 
تحقق ۱.۳ هزار میلیارد تومان درآمدهای استان بوشهر
 
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر نیز در این آئین به میزان تحقق درآمدهای پیش‌بینی شده استان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: طی ۹ ماه ابتدایی امسال یک‌هزار و ۳۴۴  میلیارد تومان درآمدهای استان بوشهر محقق شده است.
 
محمد جواد بیات خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از درآمدهای استان بوشهر مربوط به درآمدهای مالیاتی است که حدود ۹۰ درصد از درآمدهای استان را شامل می‌شود و بعد از آن نیز درآمدهای گمرکی است.

http://www.gamnews.ir/uploader/695056asset.JPG
 
در این آئین ضمن تقدیر از ریحان زاده، محمود سیفیان به‌عنوان مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر معارفه شد.
 
سیفیان از نیروهای بومی استان و اهل شهرستان گناوه است و آخرین پست وی ذی حساب در دستگاه های بهزیستی و اداره کل تعزیرات بوده است.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
0
0
دم بچی گناوه گرم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: