کد خبر: ۱۷۷۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۹ دی ۱۳۹۴
به گزارش جنوب نیوز، انتخاب نوشت:  تنها چند ساعت پس از انتشار یادداشت مدیرمسئول روزنامه كيهان، پنج نفر از اعضای هيئت رييسه خبرگان تماس خود با يادگار امام جهت شركت در امتحان خبرگان را تكذيب كردند!

حسین شریعتمداری در بند نخست یادداشتش، در نقش رجال الغیب ظاهر شده و البته با ادعای دسترسی به منابع ویژه ی اطلاعاتی - مخابراتی ، مدعی ارسال پیامک دعوت آزمون خبرگان برای یادگار امام شده است! 

خبری که پس از پیگیری های خبرنگار ما، نشان داد که از اساس کذب است و تک تک اعضای بیت امام از شنیدن آن مبهوت! 

اما ادعاى روزنامه كيهان مبنى بر تماس يك عضو برجسته ى هيئت رئيسه مجلس خبرگان با آيت الله سيد حسن خمينى و دعوت از ايشان جهت شركت در امتحان شوراى نگهبان بر آن شديم كه از صحت و سقم اين ادعا با خبر شويم.

در قدم اول، با آيت الله سيد احمد خاتمى تماس گرفتیم و ايشان اعلام کرد: بنده در هيچ زمينه اى با ايشان تماس تلفنى نداشته ام.

سپس با آيت الله موحدى كرمانى تماس گرفته شد و ايشان هم قوياً اعلام كردند كه هيچ تماسى در مورد دعوت از حاج حسن آقا جهت شركت در امتحان با ايشان بر قرار نكرده اند.

دفتر آيت الله هاشمى شاهرودى هم در تماس خبرنگار ما، اعلام کرد كه در ماه هاى اخير هيچ تماس تلفنى ميان معظم له و يادگار امام صورت نگرفته است.

هم چنين آيت الله درى نجف آبادى در پاسخ به سؤال «انتخاب» گفت: مسأله دعوت ازحاج حسن آقا ارتباطى به بنده ندارد و بنده با ايشان تماسى نگرفته ام ايشان اضافه كرد: البته نظر بنده اين است كه ايشان لزوم نداشت در امتحان شركت كنند ولى نظر نهايى با شوراى نگهبان است.

در ادامه يكى از نزديكان آيت الله حسينى بوشهرى نيز تماس اين عضو هيئت رئيسه خبرگان با يادگار امام را بى اساس دانست و گفت: اين مسأله ارتباطى با ايشان ندارد كه بخواهند در اين زمينه سخن بگويند و تماس برقرار كنند.

گرچه تجمیع این همه اطلاعات ناشنیده و کذب در قالب یادداشت مدیرمسئول کیهان، آنهم طی دو خط از بند نخست آن، هنری کم نظیر است، اما خوب است لااقل آقای شریعتمداری به جز انتشار سند ارسال پیامک، نام آن عضو محترم هیات رییسه خبرگان را اعلام فرمایند تا بیت امام (ره) و مردم، حقیقت این تماس تلفنیِ تخیلی را بدانند!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: