کد خبر: ۱۷۰۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۴

معاون استاندار بوشهر خبر داد:|خدمات رایگان دهان، دندان و قلب در استان بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر از ارائه خدمات رایگان دهان و دندان به افراد زیر 14 سال و پیشگیری از بیماری قلبی ویژه افراد بالای 30 سال در استان بوشهر خبر داد.
 
به گزارش جنوب نیوز، سعید زرین‌فر در جشنواره شهید رجایی شهرستان دشتی و تجلیل از کارمندان نمونه که در سالن آموزش‌وپرورش خورموج برگزار شد، از اجرای طرح سلامت دهان و دندان و اجرای طرح پیشگیری از بیماری قلبی در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: طرح سلامت دهان و دندان و پیشگیری از بیماری قلبی در استان بوشهر اجرایی می‌شود.
 
http://media.mehrnews.com/d/2015/01/22/2/763480.jpgمعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر از ارائه خدمات رایگان دهان و دندان به افراد زیر 14 سال و پیشگیری از بیماری قلبی ویژه افراد بالای 30 سال در استان بوشهر خبر داد.
 
زرین‌فر خاطرنشان کرد: دولت نماینده مردم است و اصل مدیریت بر همین مبنا استوار است و از نگاه اسلامی دولت بناست از اختیارات مردم دفاع کند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر افزود: دولت در برابر خدا و مردم مسئول است و باید شرایطی فراهم کند که مردم بهتر به بندگی و عبودیت خدا بپردازند و حق خدا را در نظر داشته باشد.
 
وی ادامه داد: مردم یا هم‌نوع یا برادر دینی هستند و با این آرمان و اندیشه انقلاب اسلامی شکل گرفت و مدیر و مسئول در جمهوری اسلامی باید حقوق مردم را تأمین کند و نگاه به حقوق الهی مردم هم داشته باشد.
 
زرین‌فر اضافه کرد: دولت‌ها در جمهوری اسلامی به‌ویژه از دوران شهید رجایی پرتلاش و خدمتگزار بوده‌اند و در دوره‌هایی هم اگر خطا کرده‌اند، به‌منظور خیانت به مردم نبوده است.
 
وی تصریح کرد: دولت جدید که با کلید معروف برای گره‌گشایی آمده، در اوج گرفتاری تحریم‌های ظالمانه و تورم 40 درصد با برنامه‌ریزی و تدبیر آرامشی ایجاد کرد و شرایط هماهنگ‌تر و منظم‌تری در اقتصاد ایجاد شد.
 
زرین‌فر گفت: دولت در استان بوشهر یک‌هزار و 200 میلیارد تومان بدهی داشت، درحالیکه اعتبار سالانه 300 تا 400 میلیارد تومان بود، ولی با تلاش استاندار و سفر رئیس‌جمهور بخش عمده‌ای از بدهی‌ها پرداخت شد./ فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: