کد خبر: ۱۴۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱:۵۵ - ۲۶ آبان ۱۳۹۳

استانداری بوشهر:|استخدامی‌های آزمون 91 بوشهر امسال مشغول می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: تمام کسانی که در استان بوشهر مراحل استخدامی آزمون سال 1391 را به شکل قانونی پشت سر گذاشته‌اند امسال مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش جنوب نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست کمیسیون تحول اداری استان بوشهر با بیان اینکه اعتبارات پژوهشی دستگاههای اجرایی باید مورد توجه قرار گیرد گفت: بر اساس فانون بودجه بین 1 تا 3 درصد اعتبارات دستگاههای اجرایی باید در امر پژوهش سرمایه‌گذاری شود که این لازم است مورد توجه مدیران دستگاههای اجرایی قرار بگیرد.
 
وی با اشاره به اجرای طرح مهارت زندگی در دستگاههای اجرایی تصریح کرد: تمامی کارکنان دستگاههای اجرایی استان بوشهرموظف هستند بر اساس بسته آموزشی بهزیستی برای افزایش مهارت زندگی اقدام کنند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر افزود: کارکنان دستگاههای اجرایی در کارگاههای آموزشی مهارت زندگی، در حوزه‌های مهارت خودآگاهی، برقراری ارتباط موثر با ارباب رجوع، مدیریت استرس، مقابله با عصبانیت، اصول و فنون مذاکره، مهارت حل مسئله، تفکر خلاق و نقاد آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.
 
زرین‌فر با بیان اینکه مشکل استخدامی‌های آزمون سال 1391 برطرف شده است افزود:  تمام کسانی که  در استان بوشهر مراحل استخدامی آزمون سال 1391 را به شکل قانونی پشت سر گذاشته‌اند تا پایان امسال مشغول به کار می‌شوند.
 
وی، با بیان اینکه در استان بوشهر حدود 27 نفر مشمول این استخدامی می‌شوند بیان کرد: با توجه به پیش بینی ردیف بودجه در سال ۹۴، اجازه استخدام و شروع به کار این افراد به استان‌ها داده شد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر تاکید کرد: با استخدام این افراد مشکل نیروی انسانی دستگاههای مختلف اجرایی از جمله بخشداری‌ها برطرف می‌شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: