کد خبر: ۱۳۴۷۵۱
تعداد کل نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳:۴۰ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

 لغو تعطیلی پنجشنبه ها در برخی ادارات بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: دستگاههای اجرایی مرتبط با فرآیندهای صادرات و واردات کالا در بوشهر روزهای پنجشنبه به صورت نوبت کاری، به بازرگانان و شهروندان خدمات رسانی کنند.
 
به گزارش جنوب نیوز، سعید زرین‌فر در نشست با مسئولان اقتصادی و گمرکی بوشهر با بیان اینکه توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم با توجه به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریتی جهادی در اولویت است اظهار کرد: گمرک پایه اقتصادی بندر بوشهر محسوب می‌شود که با تاکید استاندار بوشهر این مرکز اقتصادی در همه ایام هفته فعال و پاسخگوی بازرگانان و تجار باشد.
 
وی با بیان اینکه تعطیلی گمرک در روزهای پنجشنبه سبب رکود تجارت می‌شود، تاکید کرد: برخی دستگاههای اجرایی استان که به نوعی با تجارت و بازرگانی سروکاردارند، لازم است مسئولان ذیربط خود را در روزهای پنجشنبه فعال کنند تا بتوانند در این روز نیز به تجار خدمات ارائه دهند.
 
زرین‌فر افزود: اکنون بانک‌ها، بیمارستانها، بنادر و دریانوردی و دیگر مراکز اقتصادی پنجشنبه‌ها به مردم خدمات ارائه می‌کنند که لازم است دستگا‌هایی که با تجارت و ترخیص کالا سروکار دارند نیز در این روز به صورت نوبت کاری برای خدمات دهی به ارباب رجوع در محل کار حاضر باشند.
 
وی با بیان اینکه تاخیر در ترخیص کالا باعث متضرر شدن تجار و بازرگانان می شود، خاطرنشان کرد: دستگاههای مرتبط با ترخیص کالا در بندربوشهر تعطیلی پنجشنبه آنها از 22 خرداد لغو می‌شود.

گفتنی است پس از آنکه در سال های گذشته و همزمان با فصل تابستان، فعالیت دستگاههای اجرایی استان در روزهای پنج شنبه تعطیل اعلام می شد تا منجر به کاهش مصرف برق شود، در دوره استانداری حسنوند، تعطیلی پنج شنبه ها به کل هفته های سال رسید.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
کارمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
0
0
امیدواریم که این بخشنامه شامل حال همه ادارات استان بوشهر گردد. آخه ساعت کاری تا 30/3 واقعاً عذاب آور است ما همه ناراحتی معده و خستگی روحی و... پیدا کردیم و بابت یک روز تعطیلی کل هفته خسته و کلافه هستیم و از همه کارهایمان عقب مانده ایم.
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
0
0
طبیعی است تعطیلی پنجشنبه ها باعث رسیدن به رشد اقتصادی میشود!!!!!!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: