رئیس هیئات های مذهبی کشور:هیئت‌های مذهبی از مداحان شناسنامه‌دار استفاده کنند/ وحدت بین شیعه و سنی  راهبرد اصلی است

رئیس هیئات های مذهبی کشور:هیئت‌های مذهبی از مداحان شناسنامه‌دار استفاده کنند/ وحدت بین شیعه و سنی راهبرد اصلی است

رئیس شورای هیئات مذهبی کشور با اشاره به اینکه ۸۰ هزار مداح در سامانه طوبی ثبت نام کرده‌اند و شناسنامه‌دار هستند گفت: هیئت‌های مذهبی در برگزاری مراسم‌ها از مداحان شناسنامه‌دار استفاده کنند.

دما در اهواز رکورد زد

ثبت چنین دمایی در ۳۰ سال گذشته در این روز بی‌سابقه است.

اخاذی از دختران جوان با شیوه جن گیری

مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم را که با عمل درون پویی، تسلط بر ذهن و استفاده از فنون سخنوری به بهانه دفع جن اقدام به اغفال دختران جوان در این شهرستان و سایر شهرستان‌ها می‌کرد، شناسایی کردند.

درگیری مسلحانه صبحگاهی پلیس تهران با سارقان حرفه ای (+جزئیات)

مأموران نیز با پای پیاده برای بازداشت سه سارق وارد عمل شده و برای زمین‌گیر کردن آنها اقدام به تیراندازی کردند که دو نفر از سارقان در جریان دستگیری زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند اما یکی از آنها جان خود را از دست داد.

افت چشمگیر بازدید کانال‌های تلگرامی پس از حذف تلگرام طلایی و هاتگرام

دسترسی بخشی از مردم به تلگرام قطع شده و همین امر باعث کاهش چشمگیر بازدید مطالب کانال‌های تلگرامی شده است.
دولت جوان و حزب اللهي

دولت جوان و حزب اللهي

انقلاب امروز در موقعيتي خاص قرار دارد و از گردنه اي دارد عبور مي كند كه به تعبير رهبر انقلاب "پيچ تند تاريخ معاصر" است. عبور از اين گردنه بدون همت و مديران جوان و فرماندهان جوان ممكن نيست.
راز تصویب برجام

راز تصویب برجام

آیت‌الله خامنه‌ای درحالی‌که بارها نسبت به خود مذاکرات و نتایج آن ابراز عدم‌ خوش‌بینی و نارضایتی داشته‌اند، اما به‌دلیل خواست مردم و ایده‌ دولت‌ها، آن را به محک تجربه گذاشته و در این مسیر تمام توان خود را به‌کار گرفته تا هزینه‌های این تجربه برای مردم و حکومت ایران به حداقل برسد.
دوئل ایدئولوژیک خاتمی‌ و‌ روحانی

دوئل ایدئولوژیک خاتمی‌ و‌ روحانی

محمد خاتمی در دیدار با نمایندگان شورای شهر تهران گفت: "مطلوب‌ترین شیوه حکومت مردمی، اداره فدرالی است، در وزارت کشور دوران ریاست جمهوری خود ۱۰ منطقه برای ایران فدرال مشخص کردیم، اما از نظر قانون اساسی نمی‌توانیم فدارتیو باشیم".

مصرف برق بوشهری‌ها تابستان افزایش 4 برابری دارد

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان های فارس و بوشهر گفت: مصرف برق مشترکان خانگی استان بوشهر در بیش از 6 ماه از سال 500 مگاوات است ولی این میزان در تابستان تا چهار برابر افزایش پیدا می کند.

تصاویر/ برداشت توت فرنگی

عکس: سید ولی شجاعی لنگری - عباس عاشوری

پیشنهاد 500 هزار دلاری تیم بلژیکی به علیپور+عکس

باشگاه زولته وارخم بلژیک در نامه‌نگاری با باشگاه پرسپولیس متوجه شده باشگاه ایرانی مهاجم خود را به ۵۰۰ هزار یورو نخواهد فروخت و از باشگاه بلژیکی خواسته مبلغ بالاتری را برای علی علیپور پیشنهاد بدهد.

مخالفت مجلس با افزایش تعداد نمایندگان

نمایندگان مجلس با کلیات طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه پارلمان و تعداد نمایندگان آنها مخالفت کردند.

توافق نهایی استقلال با سرمربی سابق اینترمیلان

باشگاه استقلال تهران برای فصل آینده با سرمربی سابق تیم فوتبال اینترمیلان به توافق نهایی دست پیدا کرد.

چرا نباید از خانم قشنگ ها ترسید

طی روزهای اخیر شاهد حضور پرشمار پروانه‌های رنگی در تبریز به ویژه در اطراف گل‌های موجود در پارک‌ها و فضای سبز هستیم که در ذهن بسیاری از شهروندان در این رابطه سوال ایجاد شده است.
1