دلار در آستانه ورود به کانال ۱۱۰۰۰ تومانی

قیمت دلار امروز سه شنبه ۲۵ تیرماه ۹۸ مستعد ریزش به کانال ۱۱۰۰۰ تومانی است و نرخ آن در صرافی های بانکی به ۱۱,۹۵۰ تومان برای خرید و ۱۲,۰۰۰ تومان برای فروش رسیده است.

دروازه‌بان تیم ماشین‌سازی به پارس‌جنوبی پیوست

دروازه‌بان تیم ماشین‌سازی تبریز با تیم پارس‌جنوبی جم به توافق رسید.

رامک خودرو چگونه خریداران تیوولی را سرکار گذاشت؟ +عکس

عده ای از مردم با اعتماد به شرکت رامک خودرو، پول کامل یک ماشین را به شرکت دادند تا تحویل بگیرند اما تنها چیزی که دستشان را گرفت چند تکه کاغذ و وعده‌های جورواجور مسئولان بود.

آخرین تصمیم نمایندگان مجلس درباره سن ازدواج دختران

نمایندگان مجلس با ارجاع رد طرح یک فوریتی اصلاح ماده (۱۰۴۱)‌قانون مدنی پیرامون افزایش سن ازدواج به کمیسیون قضایی موافقت کردند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری

باشگاه پرسپولیس درپی انتشار خبر توقیف نشان تجاری باشگاه،تاکید کرد؛انجام هزینه های جاری وجلوگیری ازایجاد اختلال دربرنامه های آماده سازی تیم وپرداخت های ضروری به بازیکنان وجذب سرمربی دراولویت قرار دارد.

بیت‌کوین بیش از ۱۰ درصد سقوط کرد

ارزش بیت کوین در معاملات امروز بیش از ۱۰ درصد سقوط کرد و به پایین‌ترین حد طی ۲ هفته گذشته رسید.

کشف موشک هوا به هوا در خانه یک نئونازی+عکس

در میان تسلیحات کشف شده یک مورد بسیار عجیب و خاص مشاهده میشود: یک تیر موشک هوا به هوای Matra R530F ساخت فرانسه که ظاهرا متعلق به نیروی هوایی قطر بوده است.

نام ایران از بخش رنکینگ سایت AFC حذف شد! +عکس

در رده بندی جدید سایت AFC از فوتبال باشگاهی قاره کهن در اقدامی عجیب و بدون هیچ توضیحی نام فوتبال باشگاهی ایران خارج شد. این درحالی است که در این رده بندی ۴۵ کشور عضو AFC در این رده بندی حضور دارند.

ادعای تحریم صداوسیما توسط دولت به خاطر گاندو

پس از پخش مجموعه تلویزیونی «گاندو» از شبکه سوم سیما که بر اساس پرونده جیسون رضائیان جاسوس ایرانی ـ آمریکایی ساخته شده بود، موجی از واکنش‌های سیاسی را از سوی مسئولین و مقامات دولتی در پی داشت.

مزیت پرسپولیس نسبت به استقلال در نقل و انتقالات

جنگ و تقابل نقل‌وانتقالاتی میان دو باشگاه بزرگ پایتخت آغاز شده و آنها به دلیل رقابتی که با یکدیگر دارند هر سال به ‌دنبال بازیکنان بهتر هستند.

کف بعدی قیمت دلار؟

دلار سومین افت متوالی را به ثبت رساند، ولی توانست کف اول پیش‌روی خود را حفظ کند. دیروز شاخص ارزی، در ابتدای روز رویه افزایشی از خود نشان داد و معاملات خود را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۴۰ تومان آغاز کرد. این قیمت که ۴۰ تومان بیشتر از روز یکشنبه بود، چنین تصوری را در میان برخی از معامله‌گران ایجاد کرد که کاهش قیمت دلار پایان گرفته است.

حقوق دریافتی بیشتر مردم ایران چقدر است؟

یک فعال کارگری گفت: بیش از ۷۵ درصد جمعیت با دریافتی ۲.۵ میلیون تا سه میلیون تومان زندگی را می‌گذرانند.

عکس/ توقیف خودرو ۵ میلیارد تومانی در جهرم

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک دستگاه خودرو سواری قاچاق به ارزش ۵ میلیارد تومان توسط ماموران انتظامی شهرستان جهرم توقیف شد.

پرداخت ماهانه۲۰۰ میلیارد تومان مستمری‌ بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی اعلام کرد: ماهانه ۲۰۰ میلیارد تومان به یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار مستمری بگیر زیرپوشش این سازمان پرداخت می‌شود.

افزایش زمان تقسیط مالیات از ۳۶ به ۶۰ ماه

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به مصوبه اخیر سران سه قوه در مورد افزایش زمان تقسیط مالیات واحد‌های تولیدی گفت: براساس این مصوبه زمان تقسیط مالیات واحد‌های تولیدی از ۳۶ به ۶۰ ماه افزایش پیدا می‌کند.
1