تصاویر/ نشست خبری رحیم مشایی

نشست پرسش و پاسخ درباره کاندیداتوری حمید بقایی با حضور اسفندیار رحیم مشایی برگزار شد. اسفندیار رحیم مشایی دستیار اول احمدی نژاد که صلاحیت اش در انتخابات ریاست جمهوری گذشته رد شد بعد از مدتها سکوت به میدان تبلیغات انتخاباتی بازگشت و فعالیت تبلیغاتی خود را به نفع بقایی شروع کرد او در سخنرانی اش مدعی شد که ردصلاحیت بقایی خطرناک است و اضافه کرد "او به احمدی‌نژاد شبیه‌تر است تا من". او که به سرپیچی از نظرات رهبری متهم شد گفت که "دیدگاههایم را در باره ولایت فقیه اعلام می کنم".
ضرورت رسیدگی به خسارات ناشی از سیل در استان بوشهر

ضرورت رسیدگی به خسارات ناشی از سیل در استان بوشهر

متأسفانه این خسارات درحالی به مردم وارد شده که کشاورزان مستضعف و بی‌پناه تمام دارایی خود را در اثر این سیل از دست داده‌اند.
معالي‌‌آباد ديروز فقرآباد امروز شيراز است

معالي‌‌آباد ديروز فقرآباد امروز شيراز است

عضو و دبير شوراي اسلامي شهر شيراز، با تاكيد بر اينكه وضعيت منطقه 6 شيراز بسيار به لحاظ منظر و امكانات شهري بسيار نامطلوب است، از كاهش اعتبارات اين منطقه به شدت انتقاد كرد.
۵ نکته در خصوص مواضع و سخنان اخیر حسن روحانی!/ چه کسی آلزایمر سیاسی دارد؟

۵ نکته در خصوص مواضع و سخنان اخیر حسن روحانی!/ چه کسی آلزایمر سیاسی دارد؟

از اینکه قطره قطره نفت کشورمان صرف واردات کالاهای لوکس شود و نتوانیم با درآمد حاصل از آن مایحتاج ضروری کشور را که خودتان بهتر می‌دانید چیست را تامین کنیم بدمان می آید. چون هنوز تحریمیم!

شیراز؛ جنگل دکل های مخابراتی

مجوز راه اندازي اين دكلها توسط شهرداري صادر مي شود اما در آن قيد ميشود كه اپراتور بايد در مقابل اعتراضات مردم و ساير موارد پاسخگو باشد

تصاویر/ مراسم ختم والده سردار نقدی

مراسم بزرگداشت والده سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر یکشنبه (8 اسفند) در حسینیه فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.

تذکر 54 نماینده به 3 وزیر در خصوص واردات اسلحه به کشور

تعداد 54 نفر از نمایندگان در تذکری به وزرای کشور، اطلاعات، دفاع و خارجه خواستار تسریع و کنترل مرزهای آبی، خاکی برای جلوگیری از اسلحه به کشور شدند.

ناپدید شدن ناگهانی اسکی‌باز ایرانی در فنلاند

گفته شده گذرنامه این ورزشکار دست خودش نبوده و با این شرایط باید دید چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود.
1