سیلی محکم ایران به ترامپ

ورود نفتکش‌های به سواحل ونزوئلا در شرایط سخت فعلی میوه راهبرد مقاومت فعال است که می‌تواند سیاست تحریم را نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان به بن بست برساند.

واگذاری ۳۲۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد بوشهر

خانه‌های ساخته شده به همت نیروی دریایی سپاه برای واگذاری به نیازمندان با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

۲۷ هزار دقیقه برنامه رمضانی از صداوسیمای مرکز بوشهر پخش شد

صدا و سیمای مرکز بوشهر ۲۷ هزار دقیقه برنامه رمضانی در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش کرد.

اگر سازمان لیگ بازی‌ها را لغو کند زیر سوال می‌رود

بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: اگر سازمان لیگ بخواهد بازی ها را لغو کند زیر سوال می رود چون آنها مصمم به برگزاری مسابقات بودند.

ماهاتیر محمد اخراج شد

ماهاتیر محمد از سوی اعضای حزبش به خاطر عدم حمایت از دولت این کشور از حزب اخراج شد.

مرگ زن و شوهر در تصادف پراید

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: سانحه رانندگی در محور "مرند-صوفیان" زوجی را به کام مرگ کشاند.

قبوض برق چه تغییری کرد؟

بر اساس مصوبه هیات دولت قیمت برق امسال نیز مانند سال گذشته تنها هفت درصد افزوده شد. اما نرخ برق مشترکانی که بیش از الگو مصرف کنند، ۱۶ درصد دیگر نیز اضافه می‌شود که این مصوبه هیات دولت از ابتدای اردیبهشت ماه به اجرا در آمده است.

دستور روحانی به وزیر بهداشت

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم تا زمان رسیدن به مرحله کنترل و مهار کامل بیماری کووید ۱۹، به وزیر بهداشت دستور داد در کمیته سلامت ستاد ملی مقابله با کرونا و با همکاری کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد به ریاست وزیر کشور، همچنان کنترل و نظارت دقیق بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در سراسر کشور به‌ویژه در استان‌ها و شهر‌هایی که شاهد رشد ابتلا به بیماری هستند را در دستور کار داشته باشند.

درخواست جالب مالک شهر خودرو از پرسپولیسی‌ها

فرهاد حمیداوی در خصوص اینکه سابقه فوتبالی داشته و در این چند سال تیمش تماشاگران خوبی پیدا کرده است اظهار داشت: این لطف خداوند و اتحاد هواداران ما بوده است. حس من این است، مالکان واقعی باشگاه‌ها هوادارانشان هستند و خرد جمعی در استان باعث شده تا پتانسیل شهرخودرو نشان داده شود و تیم ما نتیجه بیگرد.

واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به قتل رومینا+عکس

به دنبال جریان رسانه‌ای قتل رومینا اشرفی توسط پدرش، حساب توئیتری «ریحانه» منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، بخشی از بیانات ایشان را درباره جایگاه زن و مجازات سخت برای برخورد با خاطیان را منتشر کرد.

خانم بازیگر مهمان مدیری؛ ماجرای ازدواج فریبا نادری در دورهمی

شب گذشته مهران مدیری میزبان فریبا نادری بازیگر تلویزیون بود.

عکس/ ازسرگیری لیگ فوتبال دانمارک با حضور آنلاین هواداران!

با ازسرگیری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال دانمارک موسوم به سوپرلیگا، هواداران هم از طریق یک اپلیکیشن خودشان را به ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات رسانده‌اند.

نحوه حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها

رئیس سازمان امور دانشجویان به تشریح نحوه حضور دانشجویان در محیط‌های خوابگاهی بعد از بازگشایی دانشگاه‌ها از ۱۷ خردادماه پرداخت و گفت: بازه امتحانی دانشجویان در نیم‌سال جاری افزایش می‌یابد.
1